Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor elkezd feszülni, fájni...

Mikor elkezd feszülni, fájni és nőni a mell, érezni kicsit csomósnak?

Figyelt kérdés
Én babára gyanakszom. Viszketnek, húzódnak és fájnak a melleim. Gondoltam, bekrémezem. Akkor éreztem a bal mellemben egy-két csomószerű valamit. 3 napja van mellfájásom, előtte nem feszült és nem is volt csomós. Mi lehet ez? Megijedtem...
2008. ápr. 5. 20:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szia ,nekem is jelentkezet a jobb mellembe csomok amik nagyon fájtak de joval a mensi ellőt és a bal is érzékeny volt .Én már egyszer szültem de ilyet nem éreztem talán akor amikor a szoptatam ezért igen megijedtem nőgyógyásznak megmutattam,ő is kitapintotta el küldöt mamográfiára hál Istenek semmi.Megjöt a mensi, a következö honapban nem jelentkezet semmi a mellembe ismét zavartalanul megjött.Mostvagyok 19.napon és 5 napja ismét jelentkezet mára már kicsit enyhében. Ez mitől lehet?
2008. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a mensi okoz ilyet. Utánaolvastam elég sokat, mert nagyon megijedtem. És írják is, hogy félidőtől jelentkezhet, és mensi után 1 héttel el kell, hogy múljon! Ezért ajánlják, hogy amikor havonta mellvizsgálatot tartunk magunknak, akkor azt a mensi elmúlása után 4-5 nappal tegyük.
2008. ápr. 6. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!