Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor elkezd feszülni, fájni...

Mikor elkezd feszülni, fájni és nőni a mell, érezni kicsit csomósnak?

Figyelt kérdés
Én babára gyanakszom. Viszketnek, húzódnak és fájnak a melleim. Gondoltam, bekrémezem. Akkor éreztem a bal mellemben egy-két csomószerű valamit. 3 napja van mellfájásom, előtte nem feszült és nem is volt csomós. Mi lehet ez? Megijedtem...
2008. ápr. 5. 20:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen, szokott késni, ezért is nem teszteltem még. Nincs is itthon teszt, nehogy elcsábuljak. :)
2008. ápr. 5. 20:53
 12/22 anonim ***** válasza:
akkor is baba szerintem. na de most pont igyvagyok itthon én is. nekem 12 napja késik.De szokott is késni,de most menzis érzéseim sincsenek és a hőm is fent van.És én sem vettem tesztet,mert akkor ugysem birtam volna ki reggelig és délután teszteltem volna.Neked a hőd hogy áll?
2008. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

36,6-7 a hőm. Nem olyan magas, bár alapjában nekem 36,2-3-4. Viszont állandóan álmos vagyok, egész nap aludnék... És folyton éhes is vagyok. Az alhasam sokat szurkált az elmúlt 10 napban. Csütörtökön volt egy görcsöm is, alig bírtam hazajönni a járdán...

Reménykedem. Szorítok neked is!

2008. ápr. 5. 21:00
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg holnap nem kéne megjönni, amit nagyon remélek!!! Viszon barnás pecséteim vannak, de én is érzek már pár napja a melleimben (én mindkettőben!!!) csomókat, és fájnak is!!! Nekem is baba?! De jó lenne...
2008. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Lehetséges! Szorítok magunknak!!! :)
2008. ápr. 5. 21:07
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja, és fehér dudorok is vannak a melleimen! Néha kevésbé látszódnak, de néha meg nagyon! Ez is jel lehet?
2008. ápr. 5. 21:17
 17/22 anonim ***** válasza:
van kedved irni?babababa2@citromail.hu
2008. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Írok majd! Ha ma már "nem ér oda", ne haragudj! Köszi! És kitartás!
2008. ápr. 5. 21:23
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem igen az is jel
2008. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem menstuáció előtt van ilyen csomó szerű vmi a melleimben, és fájnak is... Most nekem is késett, én sajnos nagyon féltem, hogy teherbe estem, de végül megis jött...:) Szóval szerintem nem feltétlenül kell babócára gyanakodnod!
2008. ápr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!