Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában 28-30 napos ciklusai...

Általában 28-30 napos ciklusaim vannak. Szerdára vártam azaz ma 31. napos vagyok, igazából a mellfeszülésen kivül semmit nem érzek. Lehetek kismama?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
50%. Én tudod még semmit nem érzek. Nagyon drukkolok neked. Talán mások sokkal többet segítenek. Tudom nem akarom azt mondani hogy igen de azt se hogy nem. Türelem!!!!! Szurkolok.
2008. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszömöm válaszod:)

Szerintetek tesztelhetek holnap?

2008. ápr. 5. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy másik válaszoló vagyok. Szerintem nyugodtan tesztelhetsz holnap, végülis már 2-3 napja késik? Majdnem biztos, hogy kimutatja, ha babás vagy. Szurkolok!
2008. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia csinálj tesztet, vagy kérj labor vizsgálatot az tuti biztos, én a tesztekben nem mindíg bíznék
2008. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj holnap.de ird meg hogy mi lett.
2008. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Megcsináltam és két csíkot jelzett ugyhogy ugy néz ki babát várunk a párommal:) Szerintetek ez már tuti? Mikor menjek el a nőgyógyászomhoz?
2008. ápr. 6. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj nyugodtan már,mikor nekem este poztiv lett a teszt,5 nap kimaradása után,másnap már mentem a dokihoz,igaz j még csak petezsákot látott,5 hetes voltam akkor
2008. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!