Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elöbb voltam wc-én és...

Az elöbb voltam wc-én és valami nagyon gyenge kis vért töröltem le. nem tudom mi lehet?

Figyelt kérdés
nem tudom mi lehet ilyen még sose volt.ez a17 napom és szeretnénk már babát.peteéréskor eggyütt is voltunk.akinek volt valami hasonlo kérem segitsen.
2008. ápr. 5. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, a 15.napon egy csepp vér volt a bugyimon. Azt mondják, h. ez a peteérés jele lehet. Más tüneted nincs? Nekem pl. már két napja menzeszesen fáj a hasam, ma vagyok 18. napon, a ciklusom 25-26 napos. Mi is nagyon figyeltünk az együttlétekre, szorítsunk egymásnak!
2008. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a hasam fájt 3 napig.most csak enyhén.meg a melleim is elég érzékenyek.nem tudom mi sül ki belöle?!szoritok neked is,de soká lesz még 16-a.köszi a gyors választ.
2008. ápr. 5. 15:34
 3/6 A kérdező kommentje:
szerinted ez nem lehet beágyazodás jele?
2008. ápr. 5. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló a 22 nap környékén (pici vérzés), reméltem, hogy beágyazódás. Most vagyok a 29 napon, eddig nem jött meg a mensim.
2008. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.akkor lehet reménykedni.
2008. ápr. 5. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne reménykedni.Tényleg lehet beágyazódás.De nem peteérés.
2008. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!