Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elfelejtettem 1tabit bevenni,...

Elfelejtettem 1tabit bevenni, alacsony hormontartalmut szedek, lehet hogy már 6hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval elöször nem gondoltam semmire /ha terhes vagyok akkor elvileg a 6.hétben/de volt hogy éjszaka sokszor kelett pisilni menni, ami nem szokványos nállam, és sok vizet is ittam, szokatlanul sokat, az utóbbi hétben pedig csomót szédültem, meg émelygek, de leginkább a gyomrom ég, és csak néha csap át konkrétan hányingerbe de inkább este, és a hasam is fáj..nem görcsösen, de néha alhasi fájdalmaim vannak, volt már hogy olyan szúró érzésem volt az alhasamba, és az is hogy csak az egyik oldalón fájt ill. inkább mintha húzodott volna...viszont a mellem egyáltalán nem érzékeny, nem is nagyobbodott meg /természetesen nagy és eres melleim vannak/ ez megnyugtat egy kicsit hogy lehet hogy mégse vagyok terhes?....de leginkább nem jött meg..már 5napja túl vagyok azon az idöponton amikorra legkésöbb megkellett volna jönnie....mi a véleményétek? légyszi segítsetek ha tudtok!Elöre is köszi: Tia
2009. jún. 1. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szia néha van ilyen hopgy 1 tbl miatt is létrejön a terhesség, de nagyon kjicsi rá az esély.

nem értem miért nem tesztelsz, ha terhességre gyanakszol? mi itt csak tippelünk meg tanácsot adunk, a teszt pár száz ft, és pár perc alatt megvan az eredmény.

ha terhes vagy, már tutira ki kell mutatnia.

ha negativ, el kell menned a dokhoz, lehet hogy petefészek vagy méh gyulladásod van. nekem is volt, ugyanilyen tünetekkel.

32

2009. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval úgy van hogy, elözö héten esküvön voltunk olaszba, és pont zárva voltak a boltok aznap...most meg ünnepnap van itt, és nem tudok tesztet venni...holnap igyekszem eljutni egy drogériába tesztet venni, de már annyire idegesít a dolog, hogy gondoltam megkérdezek már másokat is...
2009. jún. 1. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!