Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit ittasan gumi nélkül...

Kicsit ittasan gumi nélkül csinaltam egy lánnyal, lehetséges hogy terhes?

Figyelt kérdés
(nem mentem el) neki másnap megjött a havija, de most egy hónap után aztmondta hogy terhes Nődokinál járt (állítólag. Azóta nem találkoztam vele. Előváladékra tudok csak gyanakodni vagy arra hogy átver.!?
2009. jún. 1. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordulhat, hogy tényleg terhes lett... :S
2009. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha rendesen meg jött neki, nem lehet terhes. vaga ha terhes lett, akkor nem töled, ha másnap megjött neki. kéred el töle a papirt amit a nödoki adott neki, lehet csak át akar verrni. vagy pisiltesd egy terhes tesztre.. néha a fiatal lányok szeretnek ezzel szorakozni, hogy terhesek csak a pasi ne hagyja el öket..

amugy lehet elöváladáktol, de ha megjött, nem terhes..

2009. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha megjött neki, nem terhes. Ha meg az, akkor nem tőled.

Sztem szivat. Vegyél neki egy terhességi tesztet és csinálja meg, úgy, hogy te is ott vagy. Mondjuk egy másik szobában. Ha nem terhes, úgysem akarja megcsinálni. Ha megcsinálja és az, ne ess pánikba, mert akkor sem tőled terhes. Egyébként a teszt akkor mutatja ki, amikor már késik a menstruáció.

2009. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért álljunk meg egy pillanatra! Attól, hogy megjött neki, még lehet terhes!
2009. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. elsönek is igaza lehet, van olyqn hogy kicsit megjön és ott a baba, ez föleg fiataloknál fordul elö.. én is jártam igy..

na a lényeg hogy engem az is érdekel hogy ha terhes miért nem találkoztak már egy honapja? ha terhes lennék ilyen fiatalon, mennék a pasi után, hogy mi legyen? vagy valami.. ez is érdekes..

2009. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

LEHET terhes!!! Volt már olyan, hogy megjött a nőnek, miközben babát várt...

Egyébként meg tényleg az is benne van a pakliban, hogy csak szívat!

Kérj apaságit!!! Már ki tudják mutatni a terhesség alatt is, nem kell megvárni, míg megszületik a baba!

2009. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Lehet terhes.


1. javaslat: az orvos a 12. hétig pontosan meg tudja mondani a magzat nagyságából, hogy hány hetes a terhesség, mikor következett be a fogantatás. ha ez stimmel, akkor te vagy az apa.


2. javaslat: aóha megszüketett a gyermek, apasági vizsgálatot kérhetsz, ami egyértelműen eldönti, hogy te vagy-e az apa.


Nem verhetnek át. De ha te vagy az apa, akkor vállalnod kell a felelőtlen szex következményeit is.

2009. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Hello, elméletileg lehetne terhes, de mivel kozvetlen menzesz elott voltatok egyutt nagyon kicsi a valoszinusége, hogy akkor volt épp peteérése, a peteéérés a ciklus kozepe tájára teheto általában...úgy a 14. nap korul (a menze megjotevelétol számítva) egy két nap csuszás belefér, de két hét?... az ritka, mint af ehér hollo, viszont remélem tanultál az esetbol és legkozelebb észnél leszel. és ha más nem az apasági biztosat tud mondani.
2009. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes de biztos nem tőlled!
2009. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az sélye. A többiek riogatnak.

1: Nem élveztél el.

2: Másnap megjött neki

3: A peteérés a középidőben van.

Ha ezek mellett ilyen könnyen teherbe lehetne esni, akkor nem lenne ennyi nő,aki kétségbeesetten próbálkozik évek óta babával.

Mondom nem lehetetlen így teherbe esni, de kb: 1:10 000-hez az esély.

2009. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!