Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt a hasszurkám. nem...

Elmaradt a hasszurkám. nem émelygek már a melleim sem feszülnek. eddig ezek voltak a tüneteim.7én NEM kellene megjönnie. a hömet nem mérem. ha most mérném még egy párnapig tudok belőle v következtetni? mensi elö göcseim is vannak.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én is pont igy vagyok nekem ma kéne megjönnie!Annyira nem szeretném én sem!Sokan mondták hogy nem mindig igaz hogy a hőnek 37 kell lennie!Én sem mérem a hőmet mert nekem nem vált be!Nekem is fáj a hasam és a cickóm is!Remélem sikerülni fog nekünk!Szorítok!!!!!
2008. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nekem már van egy 15éves kisfiamelváltam és most van egy barátom.neki ez a pici lenne az elsö.szeretném ha össze jönne.de ahogy itt olvasom elkeseredek hogy van aki meddig probálkozik.nekem a fiam 1szer nem védekeztünk és már meg is fogant.most2hónapja probálkozunk és még semmi.35vagyok fogy az időm is.remélem neked is össze jön+nekem is.régóta probálkoztok?
2008. ápr. 5. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mi már 3 éve sajnos még csak 21 éves vagyok de a párom már 30, már nagyon szeretnénk babát!Tul vagyunk egy csomó kivizsgáláson is és mégsem!Remélem minnél előbb babásak leszünk!Ha gondolod vegyél fel msnre! babyjucus1013@freemail.hu
2008. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy össze jön nektek is.ne csüggedj.bizzál benne.
2008. ápr. 5. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!