Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermicid krémek és zselék...

Spermicid krémek és zselék használata során esett valaki teherbe?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatók? Volt aki teherbe esett a használata alatt?
2012. febr. 3. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Tesómnak a háromból kettő Pharmatexes gyereke.

Az első csak azért nem, mert azt tervezték. :o)

2012. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdemes őket használni.
2012. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
unokatesóm is így lett terhes, mondjuk saját bevallása szerint nem a nagy könyv szerint használta mert nem várta meg a több mint 10 percet és véletlenül szappannal is mosakodtak utána stb.
2012. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőm is így lett terhes. Aki nem akar gyereket, komolyan védekezik, de legényfogónak jó dolog "jajj, rendszeresen szexelünk és terhes lettem? hűha?! Pedig kentem oda kis zselét." Ez a röhej kategória. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem megbízható.
2012. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tudok tablettát szedni, mert nem bírja a szervezetem. De sose jutna eszembe ilyen zselét használni. Ez egy nagy átverés, kamu. Ha meg gyereket akarok, akkor nem kell kenni magam. Fölösleges pénzkidobás ez a zselé. És utána meg még rengeteg pénz a gyerek,a kit nem is terveztél! Hopppá, de becsúszott....
2012. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én használtam, betartottam a használati utasítást és nem estem teherbe. Mondjuk pl a tabletta nagyon csípett mindkettőnket, a kúp pedig elég drága, így valami mást kell keresnem.
2012. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
ha tényleg betartod/betartjátok a leírást, akkor használ, de minden percre, mosdásra oda kell figyelni mindkettőtöknek, ez egy kicsit vágyölő de valamit valamiért. érdemes mellé naptár/hőmérő/ovuteszt is, a kettő együtt már elég megbízható talán
2012. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
mi 2 évig védekeztünk vele és nem estem teherbe. mindent betartottam, pl. 20 perc várakozási idő. a férjemet nagyon csípte amúgy, úgyh áttértünk más módszerre.
2012. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2012. febr. 7. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is gondolkodtam rajta, hogy pharmatexel védekezzünk, mert most nem szedhetek fogamzásgátlót, és mivel bizonytalan voltam és pont mentem nőgyőgyászhoz úgyhogy megkérdeztem, hogy mi a véleménye...

Azt mondta, hogy az ilyen spermicid készítményeknél arra kell figyelni, hogy peteérés környékén érdemes gumit húzni, viszont a többi napon megszakítás nélkül is alkalmazható ha rendesen használják... 25/N

2012. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!