Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a Méhpempő pontos használat...

Mi a Méhpempő pontos használata? Rég vágyott kisbabánk segítéséhez kérdezem!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sok jó tapasztalatot olvastam már a méhpempővel kapcsolatban,teherbeesést elősegítő módszerként! Ezért vásároltam is tiszta méhpempőt! Várva,hogy sikerül teherbe esnem! :)

Szóval a használatáról szeretnék kérdezni!

Lenyelni nem szabad,amúgy sincs vmi kellemes íze!

Én a nyelvem alá teszem,hagyom 5 percig "felszívódni"! De én a nyálat sem nyelem le! Mindössze 2 alkalommal csináltam,ezért is kérdezek rá még időben!

Mert azt is olvastam,hogy teljesen hagyjuk feloldódni,de mivel az ember nyála akaratlanul is odamegy,így szerintem nem tud teljes mértékben felszívódni!


Bocsi,ha vmi hülyeséget írtam,de nem szeretném,ha kárba vészne! Nagyon szeretnénk már a férjemmel kisbabát,és nem volt olcsó befektetés,mert ő is szedi!


Kérlek írjátok le tapasztalaitokat,nektek sikerült?

Közületek használja vki,jelen pillanatban?


Köszönöm szépen a válaszokat! :)


2012. jan. 25. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A méhpempő azért hat, mert érdekes módon a rovarok ugyanolyan vagy nagyon hasonló hormonokat használnak, mint az emlősök, azaz mi. A méhpempőtől fejlődik a báb/álca kifejlett nősténnyé, azaz méhanyává. (A dolgozók fejletlen nőstények.)


A méhpempő fiatalító hatása lényegében a hormonpótláson alapszik, ma már gyógyszeresen is elérhető. (Ennek következtében csak nőket fiatalít, egy idősebb méhész úrnak sikerül emlőre hízni tőle, mígnem felvilágosították a részletekről, és abbahagyta a méhpempő fogyasztását :) Ebből gondolom, hogy a meddőségre is szedhető ugyanaz a gyógyszer. Jobban, pontosabban adagolható, mint a méhpempő. (Bár olvastam olyant is - most a neten -, hogy nem tartalmaz hormont a méhpempő, de akkor miért nő tőle a férfiaknak cicije...)


Régebben mézbe keverve megették, illetve kozmetikai céllal (ráncokra) bőrre kenték. Valószínű, hogy nyelv alatt tartva jobban felszívódik, de nem hiszem, hogy a nyálat ki kéne köpni - azzal távozik a hatóanyag.

2012. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, egy fél kiskanállal kell a nyelv alá tenni és várni amíg felszívódik. Igen ám, de annyira undorító íze van, hogy én mézbe bekevertem és lenyeltem, állítólag ugyanaz a hatása úgy is. ekem sajnos nem segített a babakérdésben, de sokaknak igen.
2012. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem méhpempőt. 5 percig a nyelvem alatt tartottam. Persze megy oda nyál, de attól a hatóanyagtartalma nem változik. Majd gyorsan lenyeltem, és egy pici mézet ettem utána, hogy ne érezzem az ízét. 2. hónapban sikerült teherbe esnem. Nyáron használtam, 1 hónapig szedtem, utána ki kellett hagyni. Abban a hónapban sikerült. Sok sikert nektek!

2012. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig le kell nyelni, ha nem tudod tovább a nyelv alatt tartani. Kiköpni nem szabad, mert nem is fog használni!

A nyelv alatt intenzívebb a hasznosulása, a gyomorban a gyomorsavak rombolják az értékes hatóanyagtartalmát, de azért a gyomorban sem megy veszendő teljesen. Amennyiben a nyelv alatt akarod, hogy felszívódjon, próbáld az adagot több részre osztani, sajnos én nem tudom sokáig ott tartani, mert intenzívvé válik a nyáltermelésem. Lenyelés előtt, jól szétmasszírozom a nyelvemmel a számban, hogy a nyálkahártyámon mindenütt jól elterüljön. Az íze simán szokható, nem vészes.

2012. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi is szedjuk a ferjemmel 1 honapja ,babara "gyurunk".az ize szornyu enis varok kb.5percig de en gyorsan iszok ra vizet,remlem az nembaj.majd kiderul februarban h sikerult e?!
2013. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szeretném megkérdezni,hogy sikerült e?MI is a párommal most kezdjük el szedni,és nagyon reménykedünk ám :)
2013. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
menstruáció előtt pár nappal el lehet kezdeni a méhpempőt enni ? babát szeretnénk :)
2013. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!