Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek igy is? Két...

Terhes lehetek igy is? Két hete voltam egy fiunál nem volt szex..simogattam nem történt behatolás sőt nem is nagyon ért hozzám ott lent...

Figyelt kérdés
Két hete voltam egy fiunál nem votl szex...kivertem neki meg simogattam nem történt behatolás sőt nem is nagyon ért hozzám ott lent...de kivertem neki és elment de letöröltem gondosan a kezemet mielöt magamhiz nyultam h felöltözzek rendesen ő ott lnet hozzám sem ért de kitröltem magamat ott is h nehoyg legyen valami...áorilisban 25 májusban 25 napra jött meg azelött midnig 28 ra...szerintetek?
2009. máj. 31. 18:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem a felöltözés alatt észlány szövegértésed 1 es -.-"...hanem mikro mondjuk az előváladék oda kerülhetett...
2009. jún. 1. 23:48
 12/13 anonim válasza:
kivertem neki meg simogattam nem történt behatolás sőt nem is nagyon ért hozzám ott lent...de kivertem neki és elment de letöröltem gondosan a kezemet mielöt magamhiz nyultam h felöltözzek rendesen ő ott lnet hozzám sem ért-->ezt írtad. ebben benne van hogy NEM történt behatolás, ő ott lent hozzád sem ért, kitörölted a kezed, mielőtt FELÖLTÖZNÉL. ha nem ért hozzád ott lent, akkor hogy kerülhet oda az előváladék, illetve bármi más dolog, észlány? az egyetlen "veszélyforrás" amit éreztem a szövegben az az, hogy felöltöztél... ezalatt viszont nem történik megtermékenyítés, drága kislány. pont.
2009. jún. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hmm, Kislány, először is, tanulj meg írni (meg normálisan fogalmazni), mielőtt mások szövegértésébe kötsz bele :)

És szerinted úgy mégis mitől lennél terhes, Ha NEM ért hozzád és NEM volt behatolás? Vagy úgy érzed, hogy a kicsi lábacskáikkal odaugrottak a LETÖRÖLT kezedről és besétáltak????

Egyébként szólhatnál valakinek, hogy mesélje el neked, hogyan leszel terhes...

2009. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!