Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek igy is? Két...

Terhes lehetek igy is? Két hete voltam egy fiunál nem volt szex..simogattam nem történt behatolás sőt nem is nagyon ért hozzám ott lent...

Figyelt kérdés
Két hete voltam egy fiunál nem votl szex...kivertem neki meg simogattam nem történt behatolás sőt nem is nagyon ért hozzám ott lent...de kivertem neki és elment de letöröltem gondosan a kezemet mielöt magamhiz nyultam h felöltözzek rendesen ő ott lnet hozzám sem ért de kitröltem magamat ott is h nehoyg legyen valami...áorilisban 25 májusban 25 napra jött meg azelött midnig 28 ra...szerintetek?
2009. máj. 31. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes.
2009. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mielőtt ilyeneket csinálsz menj el pár felvilágosító órára....Nem tudom hány éves vagy,de ezzel lehet az őrületbe kergetni...Aki azt sem tudja hogy mit csinál az minek csinálja?????!!!!
2009. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2009. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
NEM.
2009. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek: kell a felvilágosítás. Ezen kívül: Téged aztán jól kihasználtak! Kiverted a srácnak, miközben ő "szinte" hozzád se nyúlt :)
2009. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pont elég idős jó ideje szűz sem vagyok...és amugy is nem a fevilágositással van a baj sneki se pro az ilyen dolgokban...a fiuúnak si meg votl az oka sajnos:S
2009. máj. 31. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha jó ideje szűz sem vagy, és ennek ellenére nem vagy ilyenekkel tisztában akkor tényleg elég sz_rul áll a mai világ a felvilágosítással...hogy lennél már terhes? végigmásznak rajtad a kis hímivarsejtek,hogy bemásszanak a bugyidba?! ugyanmár...
2009. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
2. válaszoló vagyok! Képzeld el hogy szűz vagyok de szerintem többet tudok mint te!!! Nem mesélte el senki hogy hogy lesz terhes valaki???!!
2009. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez hasonlít arra, amikor anno a BRAVO-ban olvastam a szerelem-szex-gyengédségben: Ondót nyeltem, lehetek-e terhes?:D:D:D:D:D

Amúgy nem őt kell hibáztatni, itt a szülők a hibásak. Én leültem a 14 éves húgommal egyik nap és mindent elmagyaráztam neki. Szerencsére van olyan értelmes, hogy fel is fogja. Minden szülőnek ezt tanácsolom. Fogjátok a gyereket csüccs a kanapéra és megbeszélni a dolgokat.

2009. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
az épp elég idős az mennyi? 14? 16? biztos hogy ennél nem lehetsz idősebb, mert már 14 évesen az ISKOLÁBAN IS vannak felvvilágosító órák, ott is elmondják az ilyen dolgokat. amúgy pedig nem neke dvaló még a szex, ha olyan butaságot kérdezel, hogy mialatt felöltözöl, terhes léehetsz-e. nevetséges. sztem szűz vagy még, kislány. és legyél is egy ideig, azt tanácsolom
2009. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!