Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja volt terhesség...

2 hónapja volt terhesség megszakításom, lehetek terhes most vagy még tul korai? Mennyi idő elteltével eshetek ujra teherbe? Pecsételő vérzésem van 4 napja, mitől?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes .
2008. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, lehetsz terhes. Nekem jan. 8 án volt spontán vetélésem, februar 22-e körül teherbe estem. A doki min. 3 hó várakozást javasol, de megtörtént és nagyon örülünk a kis babonak:)optimista 8 hetes kismama:)
2008. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi szeptemberben vesztettuk el az elso babankat,a doki azt mondta ,hogy a 3 honapot jo lenne megvarni es mielott babat szeretnenk 2 honappal elotte szedjem a folsavat.De azt mondta a doki,hogy ha hamarabb teherbe esem az sem baj,majd jobban odafigyelnek ram.A 3 honapot azert szoktak javasolni,hogy ott belul is helyre jojjon minden.

Konnyu terhesseget es boldog baba varast!

2008. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi szeptemberben vesztettuk el az elso babankat,a doki azt mondta ,hogy a 3 honapot jo lenne megvarni es mielott babat szeretnenk 2 honappal elotte szedjem a folsavat.De azt mondta a doki,hogy ha hamarabb teherbe esem az sem baj,majd jobban odafigyelnek ram.A 3 honapot azert szoktak javasolni,hogy ott belul is helyre jojjon minden.

Csinalj tesztet az a legtutibb(vagy keresd fel a dokidat),terhesnek lehetsz terhes.

2008. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4 hete voltvetelesem es tegnap teszteltem pozitivat. Szoval barmi elofordulhat
2008. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Missed abom volt januárban és februárban menstruáltam utoljára, mert kisbabát várunk és 8 hetesek vagyunk.

A műtét utáni első mensesem nekem is olyan volt, mint neked, szerintem normális, ha gyengébb az átlagosnál.

Azért egy orvost keress fel. A legjobbakat!

2008. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a választ
2008. ápr. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!