Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel csináltam egy tesztet,...

Reggel csináltam egy tesztet, és negatív lett. Most viszont este újra megnéztem, és halványan láttam a második csíkot! Hihetek neki? Ez most pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Tüneteim ugyanúgy megvannak: mell fájás, fehér folyás, álmosság..

Hétfőn gondoltam újra csinálok egy új tesztet. De most + vagy -????????


2008. ápr. 4. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne higyj ENNEK a tesztnek.rá van irva, hogy csak bizonyos időn belül használható, értékelhető az eredmény.aszem talán 20 perc?szóvel ennek a tesztnek ne higyj már, viszont vegyél egy másikat.és csinálj mégegyet. reméljük az + lesz.de 5 percen belül nézd meg asz eredményt!!!
2008. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem kezdhetsz hinni neki! :-) Ha babás vagy, akkor folyamatosan nő a hcg-szint a szervezetedben, s akkor a hétfői teszten már nemcsak halványan fog látszani a csík! :-))
2008. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes tesztre rá van írva,hogy ne nézegessük később,mert akkor fals eredményt adhat.Ha 10 mp-s a teszt akkor annyi idő alatt kell jó eredményt mutatnia nem pedig órákkal később.Ha továbbra sem jelentkezik,akkor csinálj újra tesztet,és ne éld bele magad ez alapján a pozitív alapján,hogy tényleg baba van.
2008. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy neki! De tesztelj újra pár nap múlva!
2008. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erre a tesztre NEM!!!!!!!!!!!!!! volt ráírva, hogy meddig leolvasható. Minden egyes betüt átolvastam rajta...
2008. ápr. 4. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor se éld bele magad, mert sokkal rosszabb lesz csalódni esetleg. De mindenképp tesztelj pár nap múlva újra!
2008. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tuti nem.nekem is volt már ilyen és mégsem baba volt. a tesztnek lehet hinni 5 percig.atán nem!!!44
2008. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
milyen márkájúval teszteltél?
2008. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem volt rajta,hogy mennyi ideig kell jó eredményt mutatnia,akkor nem kaphatta volna meg a CE jelölést,vagyis nem lehetne az EUban forgalmazni.Minőséges vagyok,így hidd el tudom.Valami időnek csak kellett ott lennie!Ha 3 perc van ráírva,akkor annyi,és nem több óra.Amúgy a használt tesztet miért nem dobod ki?
2008. ápr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az a biztos(abb), ha veszel mégegy tesztet és újra tesztelsz! Akár 1-2 nap múlva! Jó jel ez a két csík, de én a helyedben két tesztet is megcsinálnék. Ha tuti a baba akkor nem kell fél nap hogy két csíkos legyen. Általában egy tesztnél pár perc kell a halvány csíkhoz is. Sok sikert!


35 hetes kismami

2008. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!