Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt peteéré...

Szerintetek mikor volt peteérésem? Nem értem ezt a görbét? Görbe lent.

Figyelt kérdés

[link]


Lehet hogy nem is volt peteérés?


2012. febr. 1. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy 22. napon volt ovud mert ha 16nal lett volna akkor mar mensiznel. Varj 1-2 napot es ha nem jon meg, tesztelj!! Drukk!!!
2012. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

12. dpo-n voltál ma, ergo korán teszteltél. Két napot még várj.

Bár az furcsa, hogy ha a baba miatt lennél álmos, akkor azt elvileg már a HCG megemelkedett mennyisége okozná, de mondjuk én is ki vagyok ütve a napokban, szóval ez lehet akármi miatt is, így van remény a babára, egészen addig, amíg meg nem jön.


Ha megjönne, akkor szerezz be egy analóg hőmérőt, mert a digitális nem igazán jó a hőmérőzéshez. Sokszor mutat néhány tized fok eltérést, és az "végzetes lehet" a kiértékelésben, bár azt kell mondjam, ezen a cikluson így is szépen látszik a peteérés, de ha pl. lépcsőzetesen emelkedő hőd lenne (és lehet is, egy másik ciklusban), akkor ott már félrevezető.

Na szurkolok tovább!

:o)

2012. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Lányok azt gondoltam ma megjön mert reggel görcsöltem és volt egy piros foltom de azóta bő tejföl szerű folyásom van még betétet is raktam miatta(elnézést hogy így leírtam). Csináltam tesztet de negatív. Xepil-t de nem reggeli első pisiből mert azt hittem megjön.
2012. febr. 4. 15:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Csinalj egyet holnap is de elsobol.:-)) Drukkolok, ird majd meg!
2012. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a megemelkedett progeszteron szint okozza a terhességi tünetek egy jó részét, ez már a beágyazódás előtt is lehetséges egy-két nappal, persze ennyi front mellett ezt nem lehet kijelenteni. Én drukkolok! :)
2012. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi, majd meglátjuk mi lesz. Persze ezt én is gondoltam, hogy sok dolog befolyásolja ezt:) Majd kiderül, mert ha hétfőig nem jön meg akkor már biztos leszek a dologban, mert mindig 12 napot van fent a hőm és utána megjön. Majd írok:)
2012. febr. 4. 17:46
 17/17 A kérdező kommentje:
Ma megjött reggel. Jön egy újabb hónap. Annak viszont örülök, hogy nem 40-42 napra jön hanem mostmár 34. napra. Remélem ez jelent egy kis jót. Köszi, hogy drukkoltatok és biztattatok. Puszi mindenkinek.:))
2012. febr. 5. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!