Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 19. napon, és...

Ma vagyok a 19. napon, és peteérés óta 37 a hőm, de ma még feljebb ment 37,2-re. Peteérésem kb.10-11napon volt. Ez jó így? Nem tudok ide görbét tenni!

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem jó, igy! van esély a babóra! :)

csak kár hogy nem tudod megmutatni a görbéd...

2009. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó, de még korai a teszthez, vagy bármihez, drukkolok, még egy pár nap türelem!
2009. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon remélem én is,hogy van esély!Görbét csak otthon vezetem sajna,azért nem tudom megmutizni.De tudom,hogy volt peteérés,amikor visszaesett 0,5 fokot voltunk is együtt.Utána emelkedett folyamatosan.Remélem fent marad mostmár,ja és fájnak cickók,de az ilyenkor már mindig szokott peteérés után sajnos!De most hátha más miatt!Bár azért félős reménykednem,mert 1 éve próbálkozunk,és a párommal van gond,most szed clostit,az még nem hiszem,hogy hatott,elején tart a kúrának.
2009. febr. 25. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó!!Én úgy tudom, ha már 20 napja magasan van a hő, az nagyon gyanús!!!Tesztelj!
2009. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!