Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van így peteérésem? Van...

Van így peteérésem? Van olyan, hogy a hő nem esik le de esetleg napok múlva felmegy? Ilyen esetben lehet peteérés?

Figyelt kérdés
Már napok óta 36,5-36,6 a hőm, (ennyi az alaphőm amúgy) viszont tegnap annyira fájt a petefészkem, hogy menni alig bírtam. Éjszaka is fent voltam mert mozdulni sem bírtam annyira fájt. Ma már csak kicsit fáj, a hőm mégsem esett le.
2011. júl. 25. 10:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leesnie, a lényeg,hogy felmenjen és fent is maradjon!
2011. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem kell leesnie, az a lényeg, hogy utána felmenjen alaphő fölé 2-3 tizeddel és ott is maradjon :)
2011. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor még van remény. Elvileg tegnap volt peteérésem, eddig mindig leesett (bár nem minden hónapban mértem a hőm, meguntam) Este hogy volt az a nagy fájdalmam biztos voltam benne, hogy ma leesik, erre, nem esett. Remélem holnap már felfele megy.

2011. júl. 25. 10:46
 4/32 anonim ***** válasza:
De ha tegnap volt pé-d,akkor meg el kellett indulnia felfelé.
2011. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
ciklus.hu szerint, tegnap nagy fájdalmaim voltak, most is elég érzékeny, még fáj, lehet csak holnap fog. Remélem hogy lesz peteérésem. Múlt hónapban nem volt, de akkor nem is fájt, meg semmi.
2011. júl. 25. 11:22
 6/32 A kérdező kommentje:

tudom nem mértem végig, de szerintetek ebből lehet még valami, vagy ebben a hónapban sem lesz peteérésem?


[link]


az alaphőm 36,5-36,6 szokott lenni

2011. júl. 27. 19:45
 7/32 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megvolt a 13-14 nap környékén, de mivel az azt megelőző napokban nem mérted, ezt már nem lehet megállapítani.
2011. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
elvileg (a ciklus.hu szerint) 24-én lett volna peteérésem. Viszont akkor nem kevés ez az emelkedés? meg még most is elég alacsony a hőm, ettől még sikerülhet vajon teherbe esnem?
2011. júl. 27. 20:48
 9/32 anonim ***** válasza:
de nem úgy van, hogy PÉ után megint leeshet amikor a beágyazódás van?
2011. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

és utolsó arra gondolsz, hogy nagyon korán volt peteérésem? vagy melyik napra gondolsz beágyazódás miatti leesésre?

Az az érdekes, hogy eddig mindig szép görbéim voltak (az elmúlt 2 hónapot leszámítva) mindig szépen leesett, aztán min. 36,9-re felment és utolsó két nap csökkent, most meg....

a petefészkem meg még most is fáj

mindenesetre erre a hónapra nagyon kíváncsi leszek, pl. ha megjön mikor fog, vagy pont most nem jön meg, annak nagyon örülnénk :)

2011. júl. 28. 07:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!