Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van így peteérésem? Van...

Van így peteérésem? Van olyan, hogy a hő nem esik le de esetleg napok múlva felmegy? Ilyen esetben lehet peteérés?

Figyelt kérdés
Már napok óta 36,5-36,6 a hőm, (ennyi az alaphőm amúgy) viszont tegnap annyira fájt a petefészkem, hogy menni alig bírtam. Éjszaka is fent voltam mert mozdulni sem bírtam annyira fájt. Ma már csak kicsit fáj, a hőm mégsem esett le.
2011. júl. 25. 10:04
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

szia!


köszi, hogy ilyen hosszan leírtad. Ha esetleg meg tudod kérdezni, mikor lesz ilyen tanfolyam azt is megköszönném, bár én Debrecen mellett lakom. Az eredményről meg majd beszámolok, kb. másfél hét múlva, remélem egy pozitív teszt lesz a végeredmény. :) Amúgy fogamzásgátlót nem szedtem, de spirál volt fent egy év 3 hónapig (2007. jún. közepétől-2008. augusztus végéig)

2011. júl. 31. 16:41
 32/32 A kérdező kommentje:

a mai görbém így alakult.


[link]


esett a hőm egy tizedet, remélem ez még nem baj

2011. aug. 1. 08:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!