Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt peteéré...

Szerintetek mikor volt peteérésem? Nem értem ezt a görbét? Görbe lent.

Figyelt kérdés

[link]


Lehet hogy nem is volt peteérés?


2012. febr. 1. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

21-22 ciklusnap között volt kb. Együttlét is volt, így esélyes a baba, én 2 nap múlva tesztelnék, mert pe után 14 nap már elég valószínű hogy kimutatja, bár lehet hogy ma vagy holnap is kimutatná, de két nap múlva biztosra mehetsz.

Persze ha meg nem jön addig...

Hajrá!

2012. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ott volt az, ahogy az előző is írja. :) Drukkolok! :)
2012. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. Az a helyzet, hogy nagyon fájnak a cicijeim és nem tudom hova tenni a dolgot. Eddig mensi előtt 3 nappal fájt most közel 1,5 hete, persze tudom, hogy ez is változhat.
2012. febr. 1. 13:09
 4/17 anonim ***** válasza:

Babagyanús lehet minden olyan "tünet", ami eltér a szokásostól, tehát nem szokott úgy lenni amúgy.

Majd írd meg!

első

2012. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm nektek és majd mindenképp írok mi volt.
2012. febr. 1. 14:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz ezen a görbén? Sima ügy, de szerintem ezt te is látod, csak megerősítést szerettél volna kapni. Igen, volt peteérésed. Még ovutesztet is csináltál, ovulációs fájdalmaid is voltak és ezt követően a testhőmérsékleted is felment....

És ráadásul még jókor voltatok is együtt...

2012. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16. ciklusnapon volt ovud (vagy 17 de inkabb 16), en tesztelnek mar egyet mert ez a gorbe trifazisos, babagyanus. Sztem mar meg kellett volna jonnie. Ha holnap is elmarad, csinalj egy tesztet penteken. Drukkolok!!!!!!!!:-))
2012. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szia, úgy tervezem reggel csinálok egyet ha nem jön meg. Majd megírom mi az eredmény.
2012. febr. 1. 22:05
 9/17 anonim ***** válasza:
No, teszteltél?
2012. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát igen de negatív és mensi sincsen. A hőmérőm reggelre lemerült úgyhogy csak holnap tudok mérni reggel. A cicik még nagyon fájnak de nem is értem mert már tényleg másfél hete, sőt több és nagyon kellemetlen. Az asztalnál meg ülve elaludtam tegnap is. Lehet csak az időjárás? Ha nem jön meg majd tesztelek de azt sem tudom mikor csináljam az újat.
2012. febr. 2. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!