Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek gyereket vallalni?

Merjek gyereket vallalni?

Figyelt kérdés
A mai vilaag eleeg gaaz. Szerintem nem is lesz jobb. Mi lesz a gyerekemmel 5-10-20 eves koraban?
2008. ápr. 4. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Erre senki nem tudja a valaszt.Szerintem ezt neked kell eldontened,hogy bevallalod vagy sem.Az En velemenyem az,hogy a vilag legcsodalatosabb erzese anyanak lenni.Nekem van egy 8 eves fiam es most varjuk a masodik babankat.Hogy mi lesz 5-10-20 ev mulva?Ki tudja,de nem bantam meg,hogy En vagyis Mi a ferjemmel bevallaltuk!:-)Udv.egy 22 hetes kismami
2008. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem merj!

A bébiktől sokkal szebb lesz a világ! Nekünk biztosan, ők meg megoldják 5-10-20 évesen:-)))

2008. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi lesz velük,nem tudhatjuk, de ennyi erővel akkor nekünk sem érdemes élni,hisz ki tudja mit hoz a jövő!

Ne így nézd,egy gyermek csodálatos dolog,és hihetetlen sok boldogságot,szeretetet tud adni.Mi sem vagyunk gazdagok, de ha úgy adódik,(most várjuk az elsőt),bevállalunk még egyet.Nem könnyű, dehát mi az manapság.És sokminden függ attól is hogy neveled fel.

Kicsit pozitívabban álj hozzá,mert később ha már nem szülhetsz nagyon meg fogod bánni,hogy kihagytad ezt a csodálatos lehetőséget.Persze nem ismerlek, de az is lehet hogy nem találtad meg még életed párját,akinek igazán szülnél,akit el tudsz képzelni gyermekeid apjának.

remélem sikerül egyszer számodra legmegfelelőbben dönteni.

2008. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi négy gyermeket szeretnénk. Most tervezzük az elsőt. A világ megújulásra vár, pláne az országunk. Az ő feladatuk lesz megtenni, amit kell. Ránevelni őket meg nekünk kell!
2008. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen sokan elgodolkodnak... Éni is régebben. DE. Annyi gyönyörű dolog van a világon. Nem csak rossz dolgok. Minden korban voltak nehé, rossz dolgok. Nekem az a véleményem, hogy miért vagyunk a Földön, ha nem azért, hogy gyermekeink legyenek??? Miért élünk, ha nincs senki, aki anyaként, nagymamaként emlékezzen ránk majd egyszer??? Nekem van egy rokonom, akinek mindig fontosabb volt a pénz, a karrier, meg minden, minthogy gyermeket szüljön. Most teljesen egyedül van, bár sok pénzzel, de magányosan...Nem hiszem, hogy avilág rossz dolgai miatt kellene lemondani az élet értalméről...
2008. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez az a kérdés amire én azt mondanám, hogy nem,mert tényleg gáz ez a világ mert tele van erőszakkal, betegséggel, szenvedéssel.és miért akarnánk kitenni gyermekünket ennek?Azért mert igy kerek a világ.mert a sok rossz mellé igy tesszük oda a jót, a szépet, a gyengédséget,a szeretetet.és mert az ember bízik, mert igy lettünk összerakva.és mivel 16 éves fiam mellé, éppen most tervezek egy kislányt, ezért neked is azt mondom, hogy vágj bele nyugodtan,anyának lenni a legszebb dolog a világon.ha ez nem lenne, tényleg gáz lenne.....
2008. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Merjél!!! Nincs annál csodálatosabb a világon. Ha tehetném mindig babás lennék. :))) De persze fel is kell őket nevelni. Nekem, nekünk már van két csemeténk. Lány és fiú. De én még szeretnék egyet. A világ gáz, és mindig vannak problémák, nálunk is voltak, vannak. De azok folyamatában megoldodnak. Az emberi találékonyság határtalan. Vállaj nem fogod megbánni, és ne legyél pesszimista. Mindig a jó dolgokat nézd, úgy az élet is sokkal könnyebb. :))))))
2008. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az baj, hogy őszintén mindenki fél ebbe a világba gyereket világra hozni.de ilyen alapon akkor kész , vége?ássuk el magunkat?adjunk esélyt nekik inkább.
2008. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!