Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? További lent.

Lehetek terhes? További lent.

Figyelt kérdés
egy hetet késett utána meg csak pecsételő volt ma meg barnás váladék (vérzésnek nem lehet nevezni) jelent meg.de terhesség jelei vannak.tesztet nem csináltam még.ilyenkor nem akarok.megcsinálhatom vagy megvárjam mig elmulik?vagy keressem fel a dokimat?
2012. jan. 31. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan tesztelhetsz, a barnázás mellett is kimutatja a terhességet! Már a napközbeni is kimutatja, drukkolok nagyon!:)))

2012. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 31. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenképp csinálj tesztet, az nem hazudik.de egyébként lehetsz nekem is igy volt. teherbe estem októberben de novemberben még megjött. nekem is alig voltvalami kis vér. most egy héthónapos kisfiu boldog anyukája vagyok!
2012. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!