Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol kezdjem a meddöség kezelés...

Fanina kérdése:

Hol kezdjem a meddöség kezelést? Merre induljak!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a debreceni medddöségi központ ugyanolyan mint Miskolcon a Kaáli intézet?A meddöségibe kezdjem a kivizsgálásokat,vagy ha egy magánnödokihoz megyek ő is segit??

Nem tudom merre induljak,tanácsatalan vagyok.Egyszer már elkezdtem a nödokimnál,csinált ultrhangot,vérvételt,azok jók voltak,de aztán félbe maradt,de most már végig szeretném csinálni a párommal,mert nagyon szeretnénk már babát!



2012. jan. 31. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdeklődj utána ki ezen a területen a legjobb nőgyógyász. Őt keresd fel akár magánrendelésen, akár kórházban (ahova mondja)

Első lépésként nagyon fontos a JÓ orvos!

Ő majd elkezdi a vizsgálat sorozatot. Téged elküld hormonális vizsgálatokra, biztos csinál petevezeték átjárhatóságit, akár genetikai vérvételt stb.

Párodat meg fogja kérni hogy menjen el spermavizsgálatra. Biztos ajánlani fog egy jó nevű urológust. Ha mégsem ajánl, akkor kérdezzétek meg hogy Ön kit ajánlana? Én pl. megkérdeztem és rögtön 2 nevet is mondott, sztk alapút és magánt. Mi a magándokit választottuk. Minden klappolt, még arra is figyelt a doki hogy előttünk ne legyen időpontja senkinek hogy a párom nyugodtan tudjon koncentrálni a lényegre...



Aztán a többi vizsgálat majd ezektől függően, azt majd a nőgyógyászod eldönti.

2012. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én először endokrinológushoz mennék. Ő asztala ezek a hormon vizsgálatok, vérvételből megnézi hogy fennáll-e a Pco esetleg pajzsmirigy. Utána férjed vizsgálata az urológián, és csak ha minden rendbe itt is, akkor mennék nőgyógyászhoz, hacsak nem találsz olyan nőgyógyászt, aki endokrinológus is egyben!
2012. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Bijanka és endrokinologust hol találok?Vannak a korházba is??

2012. jan. 31. 13:35
 4/9 A kérdező kommentje:

egy kicsit utána néztem a dolgoknak,az egyik helyen azt irja hogy csak orvosi beutaloval lehet menni az endkrinologushoz,azt kérhettem a házi orvostol is??

És megvizsgálnak ott ha még máshol nem voltam?

Mert mondjuk jó lenne megtudni hogy nem-e vagyok pcos.

Nem nagyon értem ezt.

2012. jan. 31. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a háziorvos adott beutalót az endokrinológiára, mert hirtelen híztam és a mensim totál rendszertelen volt. Szóval, ha mondasz valamit a dokidnak, ad beutalót az endokrinológushoz. Mondjuk, nem tudom felétek hogy van, de nálunk hónapokat kellett várni. :(

Az endokrinológus csináltatott hormonpanelt és terheléses cukor és inzulin vizsgálatot.

Sok sikert! :)

2012. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szia!

Köszi a válaszodat,de én nekemnincs gond a mensimmel,meg nem is vagyok lehizva akkor is adnak mondjuk az endokrinologushoz,én nekema baba nem sikerül már rég,szerintem nögyögyászhoz fog küldeni elöször!nem?

2012. febr. 1. 07:59
 7/9 A kérdező kommentje:
elhizva, elirtam
2012. febr. 1. 08:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Akkor mond neki ezt. Mármint, hogy szeretnéd egy szakértővel megnézetni a hormonjaidat, mivel nem jön a baba. A háziorvosok általában nem kötözködnek. :)
2012. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok köszike!!!
2012. febr. 1. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!