Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan közületek aki...

Van itt olyan közületek aki jártas a genetikában? A meddőség genetikai okaiban?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy 3 génnek van köze a beágyazódáshoz,a Leidennek,a Prothrombinnak és a méregtelenítő génnek.Ezekre megoldás?
2011. dec. 14. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi voltunk a párommal genetikai kivizsgáláson, habár nálam az a baj,hogy elhalnak a terhességek.

Előkotortam a papírokat.

Ilyeneket néztek:

-mennyi xx kromoszómám van.

- V-ös véralvadási faktort

- prothrombin gént

- MTHFR-t ez nem tudom mi, de ez is jó lett nekem.

Az immunológián néztek:

- lupus-t

- Apc rezisztenciát

Ezek is negatívok, így odaírták hogy a V. faktor Leiden mutáció kizárható.

Meg néztek még ezt azt, de mindenem negatív hála!

Te voltál?

VAgy készülsz?

2011. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Én még csak készülök,nekem meg még soha meg sem tapadt a baba,voltak már inszeminációim,lombik,de ilyen vizsgálataim még sosem voltak,és néztem a vieóklinikán Czeizel Endre videóit,és szinte minden videóban erről a 3 génről beszél hogy ezek az okok hogy nem tapad meg a baba,de arról hogy hogyan lehet orvosolni nem mondd semmit,csak hogy mindháromra van megoldás.Ezért érdekelt volna ha valaki jártas ebben,írna róla.

2011. dec. 14. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Candida gomba is okozhat meddosegeg.

Kerj egy Candida vizsgalatot (elsore nem akarnak adni), es ha tul sok gombad van akkor eleg komoly dietat kell vegigcsinalnod. Rengeteg embert hallottam akinek sikerul a dieta utan teherbe esni.

2011. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!