Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a tesztnél az,...

Mit jelent a tesztnél az, hogy hányas érzékenységű?

Figyelt kérdés

Azt már tudom, hogy különböző számok vannak. (10es, 20as, 50es, stb). De melyik a jobb? A10es vagy pl az 50es?

Nem tudom. :(

Ma csináltam WALENTIN tesztet. Negatívat mutatott, utolsó mensim december 23. De furcsán érzem magam. Mennyire bízzak ebben a tesztben? A gyógyszertárban azt mondták, hogy jó teszt, ezt vegyem. Tapasztalatok? Lehetek terhes a fentiek ellenére?


2012. jan. 30. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

10-es a 10 egység HCG-t érzékeli (nem biztos, hogy ez jó, de mindenesetre ez a legérzékenyebb), a 20-as 20 egységet és így tovább.


A tesztek alapvetően mind megbízhatóak.

2012. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 30. 16:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Túl korán teszteltem? Mert furcsa tüneteim vannak mégis negatív lett. (pl.: mellem ha megnyomom valami folyik, hasam szurkál, szagundor). Utolsó próbálkozásunk: január 4. Azóta leálltunk picit mert nem érzem jól magam :)
2012. jan. 30. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg a 10-es teszt mutatja a legkorábban a terhességet. Elvileg simán lehetne, hogy egy késői peteérés miatt még ez sem mutatja, de ha jól értem, és január 4. óta nem voltatok együtt védekezés nélkül, akkor már mutatnia kellene egy 50-esnek is, hiszen azóta 26 nap eltelt. Viszont ha mondjuk rákeresel, hogy "negatív teszt ellenére terhes", nem egy találatot fogsz látni. Van, akinél nem mutatja ki. Szerintem a legmegbízhatóbb teszt a clear blue, vegyél egyet, tesztelj vele, azért egy tesztből még nem lehet biztos következtetéseket levonni.
2012. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
A mellből ami folyik az magas prolaktin szintre utal, nem terhességre. Próbálj 2 nap múlva újra tesztelni, és ha negatív, akkor fordulj orvoshoz!
2012. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. A magas prolaktin szint veszélyes?
2012. jan. 30. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, és gyógyszerrel könnyen és gyorsan helyrehozható, bár a mellékhatásai nem a legkellemesebbek, de meg lehet szokni gyorsan :)
2012. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Akkor terhesség szerintetek kizárva?
2012. jan. 30. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Kizárni orvos zárja ki, de szerintem nagyon valószínűtlen. Ennyi nap után lényegében már bármilyen tesztnek ki kellett volna mutatnia, de azért egy teszt nem teszt...
2012. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok. Rendben :) Akkor elmegyek orvoshoz. :)
2012. jan. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!