Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi teszt 10-es...

Melyik terhességi teszt 10-es érzékenységű?

Figyelt kérdés
Légyszi javasoljatok ilyet, mert én edig csak 25-össel találkoztam, és amikor mondtam a gyógyszertárban, hogy 10-est szeretnék, úgy néztek rám mint egy ufóra, nem tudták miről beszélek. Előre is köszi.
2012. jan. 25. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezeket találtam hirtelen:

Amazon 10mlU/ml

Qupido: 10 mlU/ml

Midstream (sötétkék): 10 mlU/ml

Pregimax Plussz: 10 mlU/ml

Gólyahír: 10 mlU/ml

Acon (vitani.hu) : 10 mlU/ml

2012. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
:D Én is jártam így, amikor el kellett magyaráznom a patikában az eladónak, hogy teszt és teszt között is van különbség!!! :D
2012. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, lemaradt, hogy a netről lehet rendelni jó áron a fastest.hu- ról is.
2012. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
DM-ben kapható margarétamintás is az (tapasztalat;)) és 370 Ft körül van.
2012. jan. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a vateráról rendeltem,nagyon olcsó és jó,nekem ovu utáni 10.napon pozitív lett a tesztem.

13hkm

2012. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a segítséget, azt hittem, hogy csak én járhatok így a gyógyszertárban, de ezek szerint máshol is van ilyen :-)

Vateráról készülök rendelni most, és neked kedves kismami jó babavárást! :-) Remélem hamarosan nekünk is sikerül :-)

2012. jan. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!