Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig késleltetheti az...

Krisztinka78 kérdése:

Mennyi ideig késleltetheti az utrogestan a menzeszt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,ha valaki megtudná mondani,hogy mennyi ideig késhet a menzi az utro-tól,mert azt hallottam,ha meg akar jönni,az utro mellett is megjön és 1 hete késik a menzim,3 napja még negatív teszt,de a doki azt mondta,még ne hagyjam abba,majd 4nap múlva új teszt,és ha akkor neg. utána abba lehet hagyni!Mert Ő úgy gondolja,ebből még lehet baba!Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. jan. 30. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg amíg szeded az utrot, nem jön meg. Valszeg a végtelenségig nem akadályozza, de ennyit simán. Amikor nekem szedni kellett, de nem sikerült, ezért abba kellett hagyni, akkor rá 3 napra jött meg, utro alatt nem, de én is tudok olyanokat, akiknek megjött utro mellett is. Egyébként szerintem tök jó, hogy ezt mondta a dokid, mert így tényleg esélyt adtok, hogy ha ott van a baba, legyen ideje megkapaszkodni.
2012. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,de ma sajnos nagyon elkezdett görcsölni a hasam,úgyhogy lehet,hogy menzesz lesz belőle:(
2012. jan. 30. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem júniusban volt az első lombik aztán egy fagyasztott embriós beültetés. Mindkét esetben az utro visszatartotta a menzeszt majd csak az abbahagyás után 6 napra jött meg. Nálam pénteken derül ki hogy mi az eredménye a 2.lombiknak. Neked azért még drukkolok hátha.

2012. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is nagyon drukkolok neked!:)
2012. jan. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!