Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelybogyó alkalma...

Utrogestan hüvelybogyó alkalmazása után mennyit maradtok fekve? Mennyit kell várni, hogy tudjon hatni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 22:57
 1/3 Grófházy ***** válasza:
100%

én lecseréltettem a dokimmal.

Délben mikor fel kellett tenni,és dolgoztam,akkor ugyebár nem tudtam lefeküdni vele,és kb.fél óra múlva olyan érzésem volt,mint aki bepisilt...

Utáltam.Nagyon.

Aztán crinone gélt írt,ami ugyan drágább,de csak este 1* kellett felrakni,ilyen kis műanyag pipettában van előre töltve,arról nem is beszélve ,hogy sokkal higiénikusabb.

Nekem a 12. hétig kellett nyomkodnom :)


31hkm

2012. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem első körben reggel és este kell 1-1-et használnom, de reggel max. 15 percet tudok vele feküdni. Nem tudom, az elég-e.
2012. jan. 26. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2*2-t használok. Az estiekkel ugye nincs gond, a regglit pedig úgy oldom meg, hogy 5.00-ra be van állítva a telefonom, akkor félkómásan megoldom azt a kettőt, próbálok visszaaludni, és 6.10-kor kelek. Így van bő egy órája. Jobb ötletem nincs:)
2012. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!