Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tartjátok igazságtalannak,...

Nem tartjátok igazságtalannak, hogy a véletlenül becsúszott babák, mert csak 1x nem védekeztünk, de mindig sikerülnek?

Figyelt kérdés
Tök sok disco-s,meg bulis tragédia van,hogy fiatal tizenéves lányok terhesek lesznek,mert sokat isznak,és szexelnek! Kédem én! Minden lány csak ovukor jár bulizni? Aki meg szeretne,az meg számolja az ovut,a termékeny napokat,és mégis hónapokat,éveket próbálkoznak egy babáért! Szerintem ez nagyon nem szép dolog a természettől! Engem legalábbis nagyon bosszant! :( Tudom,hogy van spontán p.é.,de nekik miért csúszik be a baba?
2012. jan. 24. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En nem sok ilyet ismerek akiknek discoban jott volna ossze a baba, de pl en is olyan vagyok hogy az elso babam bar a jelenlegi ferjem akkor meg csak jegyesemtol van de rendesen fogamzasgatlo mellett jott meg fiatalok voltunk mindketten 23evesek. A maaodik kozos baba mar tervezett volt bevettem az utolso tabimat es ra 10napra elso szexre osszejott. A ferjem elott volt 2hoszabb kapcsolatom ott volt hogy felelotlenek voltunk nem vedekeztunk es megsem lett baba. szerintem is genetika, meg az hogy a szervezeted mennyire all keszen sot szerintem abban is lehet valami hogy partnerfuggo is kivel tud osszejonni a baba konnyen. A ragorcsoles meg tuti kinyirja az egeszet. Mi a masodiknal se gorcsoltunk amire emlekszem hogy talan eletunk legjobb szexe volt de arra nem hogy csinaljunk babat. Nalunk a csaladban minden no ilyen termekeny anyukam mas gyogyszerek miatt nem szedhetett soha fog.gatlot ezert volt egy abortusza merr anyagilag nem birtak volna 3 gyereket. Sot hugom is bogyo mellett lett terhes. De pl ahogy nekem a szoptatassal semmi gondom anyunak se tesomnak se volt teje. Tesom arra pl nagyon ragorcsolt. De van ket baratnom akik sokat szenvednek a babaaldasal, egyiknek ugy jott ossze hogy mar lemondott rola vagyis azt mondta hogy akkor elnapoljak ha most nem jon. Ekkor meg jott azonnal. A masiknak most volt egy mutete majdnem kivettek a petefeszkeit csak a szerencsejen mulott hogy a dokija volt annyira rendes hogy megprobalta megmenteni egyiket mondvan meg nem szult. De ha mar lenne babaja nem isrobalkoztak volna vele ez azert durva! Mikor ez volt akkor meg azt beszeltuk hogy milyen szar hogy pl en tudnek adni neki petesejtet ha szuksege lenne ra de igy kozvetlen nem tehetnem meg. Most varnia kell 3 honapot hogy egyaltalan probalkozhasson es ki tudja mi lesz belole. Szoval igen valahol van abban valami hogy ez igazsagtalan igy , de azert vannak sokan olyanok is akik akarjak es gyorsan ossze is jon, akinek nem annak lehet akkpr sem jonne ossze ha valamelyik diszkoban felelotlenkednenek.
2012. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés volt rá. Nem csak ezek a szélsőségek léteznek! Rengetegen vannak, akik tervezik a babát, és elég hamar sikerül is, és sokan vannak, akik nem védekeznek, vagy nem rendesen, és mégsem esnek teherbe. Illetve azok is akiknek mégis becsúszik, kitudja hanyadik alkalom volt már! Hiába mondja, hogy csak az az egy, nem biztos, hogy igaz. Nekem is volt egy barátnőm, 17 évesek voltunk kb. gyógyszert nem szedhetett, mert trombózisa lett tőle, aztán végül nem védekeztek sehogy több hónapon keresztül, és nem lett terhes. Szóval ilyen is van.


Szóval igazságtalannak tartod vagy sem, nem csak ez a két véglet létezik, hanem a középút is, amikor felelőtlenek de nem lesz baba, és tervezik, és lesz is egyből. Csak ezekről kevésbé hallani, mert ők nem panaszkodnak. Ők nem tesznek fel kérdéseket ide, mert minden rendben van. Ennyi.

2012. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De az!

De minden nap megéri ezen pörögni, meg ezt boncolgatni?

2012. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van. Kettővel úgy estem teherbe, hogy csak 1x nem védekeztünk.

Nem lepődtünk meg, tudtuk, hogy benne van a pakliban...sőt reméltük is, hogy lesz ekkora szerencsénk.

Nekünk sikerült, de nem vagyunk felelőtlenek.


A diszkós, egyéjszakás baleseteket viszont mélyen elitélem, mert ha már úgy hozza a kedvük, hogy összebújnak egy idegennel akkor védekezzenek és ne utána hápogjanak, sajnáltassák magukat...majd vegyenek el egy kis életet akiért mások a fél életüket odaadnák....

2012. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vélemenyeket! Én nem pörgök minden nap ezen,csak eszembe jutott,amikor már sok évek óta próbálkozunk anyuka elkeseredett válaszát olvastam! :( Én konkréteóan nem számolok ovut,nem hőmérőzök,és nem is akarok egyiket sem! Nincs is rá szükségem,mert még csak 2 hónapja próbálkozunk! :)
2012. jan. 25. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!