Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tartjátok igazságtalannak,...

Nem tartjátok igazságtalannak, hogy a véletlenül becsúszott babák, mert csak 1x nem védekeztünk, de mindig sikerülnek?

Figyelt kérdés
Tök sok disco-s,meg bulis tragédia van,hogy fiatal tizenéves lányok terhesek lesznek,mert sokat isznak,és szexelnek! Kédem én! Minden lány csak ovukor jár bulizni? Aki meg szeretne,az meg számolja az ovut,a termékeny napokat,és mégis hónapokat,éveket próbálkoznak egy babáért! Szerintem ez nagyon nem szép dolog a természettől! Engem legalábbis nagyon bosszant! :( Tudom,hogy van spontán p.é.,de nekik miért csúszik be a baba?
2012. jan. 24. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert ők nem arra koncentrálnak, hogy de szeretnének gyereket. Sok nőnél akkor jön össze a baba,amikor hagyja a fenébe a számolgatást stb...
2012. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ezen mar en is elgondolkoztam!

van olyan nap ezen az oldalon,amikor 2-3 lany felteszi a kerdest,hogy igy vagy ugy lehet e terhes..aztan persze,hogy terhes lesz es egy masik kerdesben kerdezi meg,hogy megtartsa e...


ahhh kiakadok a felelotlenseguktol...

2012. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

A spontán peteérés sokkal gyakoribb, mint ahogy a elgtöbben hiszik.

Viszont ha valakinek szex közben (is) azon jár az esze, hogy sikerül-e teherbe esnie, az a legtöbb esetben tökéletesen megakadályozza azt, hogy gyerek legyen belöle.


Ha valaki tényleg gyereket akar, akkor nem kellene azon gondolkodnia, hogy sikerül-e, hanem egyszerüen csak élvezni a szexet és úgy állni hozzá, hogy ha terhes lesz, akkor jó, ha meg nem, akkor majd legközelebb.

2012. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

ez a kedvencem a mai nap!!!


se munka,se haz ..semmi..es akkor azt mondja,hogy tervezett volt a gyerek!!! :(

2012. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem igazság kérdése! Azért a discoban sem lesz minden lány rögtön terhes. Ők még azt sem tudják mi az az ovuláció,és az az igazság hogy én sem igazán!

Hogy kinek sikerül kinek nem,az nem életkortól függ! Inkább genetika,hajlam,betegség,nem tudom....

Én 29évesen lettem először terhes,úgy hogy soha semmit nem számoltam,azt sem tudtam mi az az ovu,p.é,meg mit tudom én még mi. Egyszerűen nem védekeztünk,és sikerült.

2012. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért az ilyen lányokra nem az jellemző, hogy egyszer véletlen védekezés nélkül szexelnek, inkább az, hogy minden hétvégén mással. Aztán előbb-utóbb összejön. No meg persze nem is stresszelnek rajta (csak utólag), valamint az sem utolsó szempont, hogy fiatalok. Amennyire tudom, biológiailag a 16-22 éves kor a legideálisabb a szülésre, akkor a legerősebb a szervezet. Akik évekig kínlódnak a babaprojekttel, azok általában jóval idősebbek.
2012. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Mert ember tervez, Isten perverz :)


Most akkor én pl mit szóljak? A szüleimnek 10 kemény év és több elvesztett bébi (vetélés, halvaszületés...) után végre jöttem én. Nekünk a második hónapban jelentkezett az első babánk, és alig fél év múlva meglepetésszerűen a második. Ennyi erővel a saját anyukám a pokolba kívánhatna, hogy neki mennyit kellett küzdeni, nekem meg akkor is összejön, ha nem feltétlen akarom. Ennyi idős korában ő végre megfoghatta az első első élő és egészséges babáját, én meg azon vagyok, hogy akkor most ha lehet egy pár évig ne jöjjön több, mert csődbe megyünk és utolér a végkimerülés a két kicsi mellett.

2012. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Nagyrészben nem igaz, hogy csak akkor az egyetlen alkalomkor nem védekeztek! Csak ezt mondják, hogy mentegessék magukat.

Van pár barátnőm, akik beszámoltak erről is régebben, hogy jujj, óvszer nélkül szexeltünk, csak nehogy becsússzon a baba. De végül egyiküknél sem lett belőle baba.

2012. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, hogy a legtöbben nem csak egyszer nem védekeznek, hanem többször sem. Nekem is volt gimiben osztálytársam aki azzal dicsekedett egyszer hogy peteérésekor 2 pasival is volt gumi nélkül. Ő mondjuk nem lett terhes. Viszont az is igaz, hogy a legtöbb ilyen lány nem azzal van elfoglalva mikor a legtermékenyebb, és fogalma sincs róla, hogy ez hogy van. Az is igaz, hogy akik meg babát akarnak nagyon rágörcsölnek a dologra. De persze mindig igazságtalan hogy valaki megőrül egy babáért és nem jön össze neki, ahogy az is, ha valaki nem szeretne de mégis terhes lesz. :(
2012. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!