Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor ez mi lehet?

Most akkor ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 hónapja próbálkozunk a babával,eddig sikertelenül :(

Most két hete késik a mensim, de a teszt negatív.

Az első babánknál már nagyon korán, még a nem várt mensi előtt kimutatta a terhességet a teszt, de most nem.

Nem tudjuk mire gondoljunk, mert nincsen semmi bajom, hiszen pont két hete és egy napja voltam nőgyógyásznál, aki ezt meg is erősítette.

Semmilyen tünetem nincsen,csak annyi hogy nagyon sok a folyásom.

Ti mit gondoltok? Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat...


2008. ápr. 3. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én azt gondolom,hogy menj el megint az orvoshoz!Lehet kevés a hcg a szervezetedben,de 6 hetesen ez már gondot is jelenthet.Szóval ne találgass,menj inkább orvoshoz!puszi
2008. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el dokihoz megint.nekem 2 baratnom is igy jart,hogy jo par tesztje negativ lett.es mindkettonek gyonyoru makk egeszseges fia van mar.Szegenybaratnomet meg jol meg is jarkaltattak,mert o mar 2 honapos is volt es meg a teszt akkor is csak 1 vonalat mutatott(es legalabb 5 dokinal volt es mind mast mondott elkezdve a mehen kivuli terhessegtol egeszen a felfazasig-es ma mar egy gyonyoru 4 honapos eros kis lurkoja van)

A 2 het az sztm keves ido,en meg varnek legalabb 2-ot,addigra mar tuti hogy az uh-n is latszani fog.

Sok sikert a babahoz es boldog baba varast!

2008. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok mint te, 4. hete késik, ma délután megyek hüvelyi uh-ra. 2 hét késés után nekem is neg. volt. Azóta nem mertem csinálni:-(, úgy hogy én sem tudom nálam mi a helyzet. Várj még egy kicsit és irány doki, ha addig sem jön meg. Ja és nekem sincs tünetem.
2008. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!