Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most terhes vagyok vagy csak...

Most terhes vagyok vagy csak menstruálni fogok?

Figyelt kérdés
Peteérésemnél erős fájdalmat éreztem a petefészkemnél.A melleim "megkeményedtek".Folyásom nincs.A derekam is fájdogál.4-6 nap múlva kéne menstruálnom néha fáj is a hasam. Ezenkívül puffadtnak érzem magam, olyan kicsiit furcsán.Most mi a helyzet velem? Terhes vagyok vagy meg fog jönni?
2012. jan. 22. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor erre még nem lehet válaszolni!
2012. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok.Ugyanezek a tüneteim,de mégis valahogy egész máshogy érzem magam,mint amikor meg akar jönni.Én dagadtabbnak érzem magam.Holnapra nem várom.Tesztelj.Én csak 3 nap múlva fogok,mert csak 25-ös tesztem van.
2012. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4-6 nappal menstruáció előtt én is szoktam ezeket a tüneteket érzeni, szerintem normális. Vagy máskor nem szokott ilyen lenni? Amúgy én most az ovulációs időszakban vagyok, és én is hasonló tüneteket érzek, mint mikor meg szokott jönni, de fogalmam sincs mi ez.
2012. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindig azt éreztem, hogy most tuti az vagyok. Amikor meg terhes lettem, egyáltalán nem volt tünetem, csak a mellbimbóm volt nagyon érzékeny.
2012. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De szokott.Meg igazából 1% hogy terhes vagyok csak ilyenkor megijedek, hogy miért fájhat vagy miért érzem pufinak magam.
2012. jan. 22. 19:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Én azóta figyeltem föl ezekre amikor a párom megjegyezte, hogy most nagyobbak feszesebbek a melleim.
2012. jan. 22. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig más,mielőtt megjön.Pl a múlt hónapban egyátalán nem feszített a cicim.Most meg általában este érzem kb.1 hete.Pár nap múlva kiderül.
2012. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A havi miatt is lehet, nekem majdnem a duplájára duzzad.
2012. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet, ennyi idővel előtte tippelgetni nem érdemes. Türelem, és kiderül hamarosan
2012. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen türelmes vagyok,de már 8 hónapja próbálkozunk,már van 2 gyerekünk.Előbb-utóbb csak sikerül.
2012. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!