Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy csak a...

Terhes vagyok, vagy csak a gyógyszer mellékhatása ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el szedni a diana35 fogamzásgátlót, pár nap múlva szedem be az első levél utolsó darabját.

Azért írta fel a doki ezt, mert decemberben abbahagytam a meliane szedését és azóta nem jött meg a menzeszem, magas a testosteron szintem és ezért kaptam ezt.

Azt hozzáteszem, hogy keresni fogok egy másik dokit, mert ebben nem nagyon bízom..

Viszont napok óta nagyon érzékenyek a mellbimbóim, fájnak ha hozzájuk érek és többször éreztem már hajnalba hányingert is.

Lehetek terhes?


2009. máj. 28. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetsz terhes. Valószínűleg peteéséed sincs, azért nem jött meg december óta. (Hasonló cipőben járok én is, most lett kész a hormonvizsgálatom, és semmi peterés nincs... :( ) A rosszullétet valószínű az okozza, hogy a Diane egy kicsit magasabb hormontartalmú gyógyszer, a cicifájás pedig attól van, hogy meg fog önni a megvonásos vérzésed. (Nekem is mindig fájt előtte, amíg szedtem a gyógyszert.)
2009. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!