Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelygyűrű hatását gyengíthet...

Hüvelygyűrű hatását gyengítheti a Valeriana Relax?

Figyelt kérdés

2011 Nov vége óta használom a gyűrűt,most vagyok a második gyűrű utáni szünetben.Megjött a vérzésem csütörtökön,de émelygek már pár napja.

December végén,kb karácsony táján kezdtem el szedni a Valeriana-t,és direkt rákérdeztem a patikustól,hogy nem üti -e egymást a kettő?

Azt mondta,hogy nem,de én félek,hogy mégis gond van.

Van már 2 gyerekünk,és mindkettőnél a várt mensi után 1 héttel lett csak pozitív a teszt.Szóval amit ma csináltam tesztet negatív,de nem vagyok teljesen nyugodt...

Jövőhéten mindenképpen felhívom az orvosomat,de addig is egy kis támogatásra szorulok,izgulok!!!!Aki tud valami okosat írni,kérem segítsen,köszönöm szépen.

-Rita-


2012. jan. 21. 21:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!