Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a hüvelygy...

Mik a tapasztalatok a hüvelygyűrű fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok róla pár dolgot, mert a neten mindenhol ugyan azt találtam, az általános tudnivalókat, de tapasztalatok érdekelnének.Nehéz e felhelyezni, nem jön e ki esetleg szex közben, ilyenek!
2009. júl. 30. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm használja régóta, és tökéletesen meg van elégedve.

Mensi első napjához képest az 5. nap felhelyezed (egyáltalán nem nehéz felhelyezni, neki megmutatta először a nődoki), majd a 21. napon leveszed-ugyanabban az időben, amikor a tabit kéne szedni.

Közben egyáltalán nem érezni, hogy ott van, és nem zavar szex közben, nem érzi a férfi és nem mozdul el.

A szervezeteden nem megy át a hormon, csak helyileg ott hat, ahol kell-ez nagy előnye.

Én még "balesetről" sem hallottam hüvelygyűrűnél.

EGyetlen hátránya, hogy igen drága, de különben csak előnyét hallottam.

2009. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En bo ket evig hasznaltam, csupa jot tudok mondani rola. Kenyelmes volt, egyaltalan nem zavaro, sem szex kozben, sem egyebkent. En szajon at szedheto foggatlot mar nem szedhettem, ezt viszont hasznalhattam, mert igy nem ment at a hormon az egesz szervezetemen annyira.

Es ezt nem is felejtettem el, mint a bogyot.

Utana konnyen teherbe estem, amikor elhataroztuk, hogy gyermeket szeretnenk, nem kellett sok tisztulasi ido.

Elso korben csak egy havit irass fel, mert tenyleg nem a legolcsobb es attol, hogy nekem kenyelmes volt, meg neked lehet kenyelmetlen. Nehogy rajtad maradjon a maradek, ha megsem tetszik.

2009. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat,és az lenne a kérdésem hogy ezt a tb támogatja??Minden hónapban ki kell íratni??Mennyibe kerül??Sajna nem lakom nagyvárosban, és sokat kell utaznom a nőgyógyászomig.Természetesen elsőnek vele is konzultálok, de utána nem lehet vény nélkül kapni, vagy sokkal drágább úgy??Várom válaszaitokat.Köszi
2009. júl. 31. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!