Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azalea fogamzásgátlóval...

Azalea fogamzásgátlóval kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2 hónapos a kislányom, szoptatom, de már 5 héttel a szülés után megjött a vérzésem, így sajnos el kell kezdenem a fogamzásgátlót.

Milyen tapasztalataitok vannak? Pontos mellette a vérzés? Mennyire megbízható a tabletta? Tényleg nem befolyásolja a tejelválasztást?


2009. aug. 12. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Ha az AZALIA-ra gondoltál,akkor én is azt szedem.Mióta szedem,nem jött még meg,csak mikor elkezdtem szedni,rá két hetére,de azóta semmi.A tej termelődését nem befolyásolta nálam,igaz én már 11 hónapja szoptatok,de amugy hallottam olyant is,hogy végig megjött neki mellette.Hogy hatásos-e,azt nem tudom,mert mi azért védekezünk még mellette a biztonság kedvéért.Minden jót.Amugy három hónapja szedem,mert nekem 8 hós volt a drága mikor először megjött.Üdv
2009. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!