Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halalra vagyok remulve,...

Halalra vagyok remulve, valaki segitene, kerlek? Surgos!

Figyelt kérdés
Elmondom roviden mi tortent. Hat hete voltam egyutt utoljara a baratommal, vedekeztunk. Az aktus utan kb egy oraval megjott rendesen, rendes idoben a menstruaciom. Olyan volt pont mint mindig. Miutan elmult ra nehany napja valami furcs nyulos, barnas, rozsaszines dolog jott kb 3 4 napig, azutan rendesen peteerest jelzo tajsfeherjes cucc, de menszi sehol azota sem. Mi lehet a gond? Valaki segitene kerlek...
2009. máj. 27. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lényegében mióta késik?

A menszi után nem voltatok együtt védekezés nélkül?

Tesztelj.

2009. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem is az lenne a kérdésem, hogy mióta késik?

esetleg egy teszt???

2009. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Meg kell csinalni egy terhességi tesztet. DM ben, Rossmannban lehet venni, a Corax nagyon jo. Igy nem kell fölöslegesen izgulnod. Ha a menstr. elött voltatok együtt és mégis teherbe estél, akkor ez mar biztosan kimutathato.
2009. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát csinálj egy tesztet,de ha védekeztetek,akkor semmi gond nem lehet!Elképzelhető,hogy felfáztál és ez okoz problémát!Igyál kamillateát pár napig,az csökkenti a gyulladást!

2009. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az nem mindegy, hogy hogyan védekeztetek. Mert mondjuk, ha kiszállással, akkor igenis lehetsz terhes. De a gumi sem mindig biztonságos, elég rajta egy icipici lyuk, azt aktus után mindig le kell ellenőrizni, mondjuk vizet töltesz bele. De nekem is az a javaslatom, hogy csinálj egy tesztet, de amúgy sok mindentől késhet.
2009. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi történt kedves kérdező?

Elmentél szülési szabadságra???

Legalább annyit érdemelnének a válaszolók,h felvilágosítsd Őket!

Méghogy sürgös.

2009. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdezö.. hol vagy? nem reagálsz a válaszokra?

amugy szetm ha megjött a mensid idöben és elég erösen nem lehet sz terhes, hacsak azota nem volt baleset. de vegyél egy tesztet, pár száz ft és megtudod.

32

2009. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te aztán nagyon halálra lehetsz rémülve! Legalább arra vennéd a fáradtságot, hogy válaszolsz!
2009. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azota nem voltam senkivel, es akkor is ovszerrel vedekeztunk. Ha esetleg az lennek akkor annak mar hat hetesnek kellene lennie, tehat a teszt kimutatna es nem csak a reggelibol igaz?
2009. máj. 28. 06:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Már régen ki kellett volna mutatnia a tesztnek!
2009. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!