Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés vagy beágyazódás?

Peteérés vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés
Volt egy pici has szurkám 16-án a ciklusom 24.napján.Mitől lehetett?Decemberben hagytam abba a fogamzásgátló tablettát,és megszakítással védekeztünk.
2012. jan. 19. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. Nem szeretek ilyen választ adni, de vagy ez, vagy az. Az a baj, hogy fogamzásgátló abbahagyás után bármi előfordulhat.
2012. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén decemberben hagytam abba,mindig 28 napos volt a ciklusom tőle! Így a 14. napon vártam az ovut,20-ára! Volt is szex két naponta,meg minden nap.... Aztán KB. a 21.napon hasszurka,gondoltam,hogy a beágyazódás... Aztán a 28.napon nem jött meg! Teszteltem két naponta,negatív! Akkor már hányinger,meg minden volt! Aztán a 36. napon megjött! És vissza számolva az a szurka,amit a 21. nap körül éreztem nem a beágyazódás,hanem a peteérés volt! :( És akkor olvastam utána,hogy a gyógyszer abbahagyása után kitolódik a mensi! :( Gondolom szeretnétek babát,ha nem védekeztek,mert ugye azt tudod,hogy ez nem védekezés! :)
2012. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!