Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás, vagy előbb jött...

Beágyazódás, vagy előbb jött meg? Na de ennyivel?! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

8-án volt peteérésem, együtt is voltunk akkor, a párommal. Azóta 10 nap telt el (28-30 naposak a ciklusam, 30 ritka állt. 28, az utolsó 3 is annyi volt), 22-én kellene megjönni, ha a 28 napot számolom! Ma reggeltől, inkábbb hajnaltól pasztel rózsaszin folyásom van. a mennyisége picivel bővenbb a sima fehér folyásénál. Ez ez idáig így maradt, sem a színe, sem az állaga nem változott. Eddig nagyon fájtak a melleim, viszont elmúltak, már csak tombpa fájdalmat érzek, ez pont így szokott történni mensi előtt. 1. nap barnás folyás, és akkor elmúlik az addigi éles fájdalom, ezért azt gondolom inkább megjött, mint a beágyazódás tünete lenne..... A gondom csak az, hogy ez az 1. hónap, h palástfű teát iszom, és az elvileg csökkenti a vérzés, meg kitolhatja a ciklust, én meg ma a nem várt előtt 5 nappal vagyok!!! Megijedtem eléggé, mert max késik 2 napot egy évben 2x de a 12 év mensi alatt még előbb csak 1x jött meg kb 15 évesen! Mi lehet Mit tennétek? igyam vagy ne a teát tovább? Menjek dokihoz, vagy ezzel nem érdemes?


Köszi előre is a segítséget!!!


2012. jan. 18. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak 3 nappal jott korabban a megadott idonel ugyhogy siman lehet akar a menstruacio kezdete is, mert nincs tul nagy elteres. Szerintem varj 25.-ig es ha nem jon meg a menstruaciod akkor tesztelj.
2012. jan. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a vérzés 8 nappal a menzi ideje elott hamarabb jelentkezik az még lehet beágyazodás.ezeken a napokon tul már menzi jelentkezik.Na ezt mondta a dokim.
2012. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak annyi a problémám, hogy tényleg rendesek vagytok, h megtiszteltek a válaszaitokkal, de nem írtatok olyat ami segített volna:(! Kedves első, én 22-re nem várom, ez 5 és nem 3 nap különbség! Nekem ilyen nem volt még, mert gyakorlatileg, így ez a ciklus csak 23 nap, az szerintem kevés! Kedves második, 8 nap az szerintem nem reális, mert 28 napos a ciklusom és akkor, ha a beágyazódás 14-15. nap volt akkor a dokid szernt csak 5-6 napom lenne a beágyazódásra, 6-11 nap helyett! Persze elfogadom, a dokid véleménnye, csak különös!!!!
2012. jan. 19. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!