Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett ez beágyazódás jele?

Lehetett ez beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 11.dpo-n. Este lefeküdtem aludni és pár perc múlva erős hányingerem lett és hánytam is.A melleim is úgy fájtak,hogy egész éjjel nem tudtam miatta aludni.A ma reggeli tesztem negatív lett. Van remény szerintetek,hogy baba lesz?
2012. jan. 10. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2012. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lutális fázisom 12-14 nap szokott lenni.Vagyis vagy mára vagy csütörtökre nem várom.
2012. jan. 10. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

A beágyazódásnak nincsenek tünetei.

ha a teszt negatív, akkor NEM vagy terhes!

2012. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg nem értem azokat,akik unatkoznak és csak azért írnak,hogy kötekedjenek.
2012. jan. 10. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
A beágyazódásnak lehetnek tünetei, de inkább csak utólag derül ki, hogy az volt, mert hasonlít a mensi előjeleihez. Kis görcsölés, megjön érzés, alhasi szurka, ilyesmik. A hányinger nem tartozik közé, szóval z mástól lehetett. De még korán vagy, lehet még pozitív.
2012. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
várj egy pár napot és ha már késik akkor tesztelj, még egyet.
2012. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A beágyazódásnak lehetnek jelei. Nekem voltak. Második gyerek és mindennel tisztában voltam. Volt szúrkálás, beágyazódási vérzés (néhány csepp) 36,8 - 37-es hőmérséklet, haspuffadás, és amin csodálkoztam, enyhe hányinger, émelygés. Most 34 hetes vagyok! A teszt nekem csak kb.13-14 nappal később mutatott pozitívat.Napokon keresztül teszteltem. Negatívakat is.

Az elsőnél tényleg nem éreztem semmit. Sőt, meg is jött, miközben már a pocakban volt a picúr.

Szerintem minden kismama és minden terhesség más.

Én még nem adnám fel a reményt.

2012. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!