Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú ciklusnál a beágyazódás...

Hosszú ciklusnál a beágyazódás is meghosszabbodhat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Utolsó mensi december 11-14-ig tartott.Hosszú ciklusaim vannak,kb 30-33 naposak.Ovuláció 30-án volt. Együtt voltunk 28,29,30-án.3 napja teszteltem,negatív lett. Viszont tegnapelőtt volt egy kis barnázás,tegnap pedig enyhe vérzés.Nem tudom mire gondoljak. Vélemények?
2012. jan. 13. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hétfőig nem jön meg tesztelj még egyet. Ha az enyhe vérzésre gondolsz, szerintem az már nem lehetett beágyazódás miatt. Ha nem jön mg és hétfőn is negatív, keresd fel az orvosod.
2012. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menzi elott 6 nappal a vérzés nemjo.Na ezt mondta a doktornom.Tobb magyarázatot nem kaptam.Lehet hogy csak rám vonatkozik:(Csinálj tesztet késobb.
2012. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!