Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után sikerül...

Mennyi idő után sikerül teherbe esni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A görcsölés alatt azt értem, hogy minden nap azzal foglalkoztam, hogy terhes akartam lenni. Szegény férjemet akkor is "rákényszeritettem" a szexre amikor ő fáradt volt.
2008. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is kb. 2 hónapja próbálkozunk, és szerintem ez még nem nagy idő! Ne akard görcsösen, de azért figyelj a "jelekre"! Hőmérséklet, folyás! Azért nem árt ha tisztában vagy, hogy mikor van peteérésed! Szorítok Neked Nagyon! Én is vágyom mág egy csöppségre, és remélem hamarosan összejön! Bízzatok magatokban! Jó babavárást!
2008. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi októbertől próbálkoztunk, és karácsony körül fogant a picike :-)
2008. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
3.5év után estem teherbe,teljesen váratlanul.Kitartás!Üdv 26hetes kismama
2008. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 14-16 hónapig próbálkoztunk. A nőgyógyászom már előreirányozott egy telkes kivizsgálást. mert úgy látta, hogy nekem valószínű PCO-m van.


Január végén február elején szerettünk volna menni hozzá a férjemmel, 2 nappal a vizsgálatok előtt pozitívat teszteltem.

Azt mondják azért az egy év próba belefér, mert elég sok a stresszes munkahely az otthoni dolgok stb.....


16hetes tyúkanyó!


Egy nagy kalappal :)

2008. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Összejött:) 2 hónap alatt. mindenkinek boldog babavárást kívánok. Kívánunk:)
2008. ápr. 19. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!