Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után sikerül...

Mennyi idő után sikerül teherbe esni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Október 15.-én a férjem bejelentette ,hogy most jött el az idő hogy gyereket szeretne. 21.től-24.-ig volt peteérésem. Novemberben már amikor a menstruációmat vártam, ami nem jött meg terhes is lettem.

Szóval elsőre sikerült.

Üdv: 24 hetes kismami

2008. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Masodik honapban.26 hetes kismama.
2008. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi augusztus elején kezdtünk próbálkozni és októberben már nem jött meg.
2008. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alkat függő. Mi január óta próbálkozunk, de még semmi. De szeritnem ez még nem nagy idő. Sajnos vannak itt olyanok is, akik már évek óta és még mindig nincsen baba. :(
2008. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon változo .A kisfiammal 3.probálkozásra sikerült most a 2.babát szeretnénk 16 hónapja próbálkozunk és semmi.Nálam oké eddig minden vizsgálat párommnál találtak egy kis gyúladást ezt kezelték remélem most már nem várat sokáig a gólya magára.
2008. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első terhességemnél egyből sikerült, a mostaninál 2. hónapra, igaz fogamzásgtlót szedtem, igy nem is baj, ha nem sikerült elsőre.
2008. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nagyon változo. Amikor mi is elhatároztuk, hogy kisbabát szeretnénk, nagyon rágörcsöltem a témára igy egy év kellett, hogy sikerüljön. Sajnos a kisbabának nem indult be a szivmüködése igy a terhességet be kellett fejezni. Ezt követte ujabb 3 sikertelen terhesség. Minden létező vizsgálatra elmentünk és idén februárban ujra probálkoztunk. Elsőre sikerült.
2008. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mi 2 hónapja próbálkozunk, egészségesek vagyunk, nem dohányzunk, bízom benne, hogy gyorsan összejön! Mit értesz rástresszelés alatt?
2008. ápr. 2. 10:47
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ez genetikai adottság is.mi ahogy akartuk elsőre össze is jött.nem gondolom hogy szerencse,peteérés,ciklus stb.játszik közre.nekem a ciklus 7.ik napján foggant a csöpség amire azt mondják száraz nap és nem lehet teherbe esni.
2008. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A rástresszelés az amikor görcsösen akarod. Általában akkor nehezebben sikerül. :(

Én minap néztem meg a Jónás napomat, mely szeritn 3-a az ideális nap. Az kb 3 nappal a menszim után van. a peteérés az ovu naptár szerint meg még odébb van. Szóval szerintem 2 naponkénti szerelmes együttlét nem babára célirányosan meghozhatja a várva várt babát.

2008. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!