Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok a MÁV-kórh...

Mik a tapasztalatok a MÁV-kórházban terhesgondozásról, vagy szülésről?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én nem terhesgondozásra járok oda de már minnél hamarabb szeretnék!Nekem cisztám volt a petefészkemben azt műtötte ki Dr.Kasfalvi istván és azóta pedig hozzá járok meddőségi kivizsgálásra és valószínű hogy már a közeljövőben terhesgondozásra is!!!Nagyon nagyon jó doki!!!!!!!És a kórház is nagyon jó!!!!
2008. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak sajna Kisfalvi doki már a Sote II. női klinikán van. Én nála szültem a két fiút, és azért Bálint doki csinálta a műtétet, mert ő már nincs ott, és a Sote-ra nem akartam menni.
2008. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jómagam az internetes fórumok alapján választottam a Máv-kórházat és ott dokit. A dikival nem is volt semmi gondom , (GULYÁS DOKI)de a kórház? Hát ott kezdeném, császáros voltam és 3 nap után úgy engedtek haza,hogy a pici be volt sárgulva. 3nap múlva a Heim Pálba kötöttünk ki, a picinek súlyosabb lett a tünete.A Máv kórtermeinek két bejáratuk van 1 a folyosóra nyilik ahol a betegeket és az ebédet szállítják és ott lehet fogadni a látogatókat is és baromi zajos, a halottakat is felébreszti ha a kocsikat tolják a kockakövön. Kockakő van lerakva és fém kocsin tologatnak 10 percenként vagy kaját vagy beteget. A másik folyosó a nővér és beteg folyosó ahol a szintén zajlik az élet . Ja és a baba ajándék csomagot sem kaptuk meg aznap haza menős anyukákkal. A nővérkének úgy kellett szólni, hogy kicserélné a kötésemet a műtéten mert átvérzett és haza mennék: mert elengedtek(!!!! Szerintem kevés a doki és a nővé,r a csecsemő osztály meg maga a KÁOSZ A SZÓ SZOROS ÉRTELMÉBEN ÉS FELELŐTLEN a GYEREK DOKI. A csecsemő osztályon a kék fény alatt volt egy baba, mert csak egy ilyen szerkezet van és gondolom azért nem raknak alá mindenkit akit kéne, és szegény gyereknek le volt csúszva a kötés a szemén és úgy szoltunk a csecsemősnek, hogy le kéne ismét ragasztani mert megvakulhat persze ők ben vihorásztak a kolléganőkkel. A Heim Pálba 4 baba volt bent a sárgaság miatt amikor mi is és mint a 4 a Mávban született. SAJNOS EZEK A TAPASZTALATAIM 2009.10.HÓBAN SZÜLTEM!!!!!!
2009. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az előttem írtak alapján én is a Máv-kórházat választottam nyugott szívvel:( SAJNOS!!! Olyan mint bármelyik, egy jó van benne, hogy minden szobában van fürdő.

A CSECSEMŐ RÉSZLEG VISZONT SZÁMUNKRA KATASZTRÓFA VOLT, a kisfiamat haza engedték besárgulva 3 nap után én császáros voltam lámpa alá sem tették, és haza érkezés után a Mardárász utcai gyermek klinikán kötöttünk ki mert úgy besárgult szegénykém és aluszékony lett.Enni inni sem akart és infúziót kapott. Ha a Mávba kék fény alá teszik és nem engednék haza az újszülötteket ilyen hamar akkor most túl lennén mindennen és nem kellene 2 hetente vérvételre vinni a 6 hets kisfiamat. Más kórházakban a császáros anyuka 5 napig van bent, hát én ezért bánom, hogy ott szültem!:( A kórtermek pedig baromi zajosak pihenni nem lehet és kevés a nővér csecsemős apoló. RÉGEN LEHET, HOGY JÓ KÓRHÁZ VOLT DE MIVEL ÜGYELETES KÓRHÁZ LETT ÍGY BAROMIRA NINCS IDŐ KELLŐKÉPPEN FOGLALKOZNI SENKIVEL, FIZETHETSZ TE 100 EZREKET A DOKINAK A SZÜLÉSÉRT Ő CSAK ÉRTED FELEL A BABÁDÉRT NEM!!!!!!

2009. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Sziasztok!


Nem nagyon ismerem a MÁV kórházat, és az ott dolgozó orvosokat, de SAJNOS egyel volt szerencsém találkozni.

Az illető Dr. Bálint Koppány. Nem szeretnék hozzászólásommal befolyásolni senkit, de a tapasztalatomat azért megosztom veletek.

7 hetes terhes voltam mikor egyik éjszaka vérezni kezdtem, bementünk az ügyeletes MÁV kórházba, ahol a dokor úr megvizsgált. Kb. 2 perc után közölte velem, hogy álterhességem van, nem látható semmiféle életjel, sem magzat és biztos hogy már nem is lesz, tehát még aznap éjjel feküdjek be a kórházba és megcsinálja az abortuszt.

Mindezt iszonyatos stílusban.

Szerencsére nem hallgattam rá, majd másnap elmentem a saját orvosomhoz, aki azt mondta minden rendben van. Pár napra rá dobogott a kicsi szíve:) Azóta eltelt kilenc hónap és a napokban fogok szülni. Egész eddigi terhességem alatt minden a legnagyobb rendben volt. De ha Dr. Bálint Koppányon múlik akkor aznap megcsinálja az abortuszt és elveszi tőlünk ezt a kicsi életet akire mindennél jobban vágyunk! Tehát csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nem tudom milyen az az orvos aki minden gondolkodás nélkül képes lenne megcsinálni egy abortuszt. Illetve ha valaki hasonló helyzetbe kerül akkor mindenképp forduljon még legalább egy másik orvoshoz véleményért , tanácsért, mert nem minden úgy van ahogy azt az orvosok gondolják.

Remélem sikerül ezzel a pár sorral segítenem valakinek a döntésben.

2010. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!