Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok a MÁV-kórh...

Mik a tapasztalatok a MÁV-kórházban terhesgondozásról, vagy szülésről?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én sajnos még nem szültem - de azon vagyok - de az én dokim a MÁV-ban szülész! A dokiról tudok nyilatkozni és a kórházról is, mert az ismerősöm is ott szült! Nagyon rendesek, és megtesznek mindent a babáért és a mamáért! Legalábbis ez a tapasztalat! Ki a dokid? Mennyi idős terhes vagy?
2008. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm nemrég szült a MÁV kórházban és meg volt elégedve velük.
2008. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szia 1. válaszoló, küldtem privát e-mailt.

Köszi, várom válaszod.

2008. ápr. 2. 09:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Szia 2. válaszoló, küldtem privát e-mailt Neked, várom válaszod. Köszi
2008. ápr. 2. 09:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Én az 1. válaszoló vagyok, de nem kaptam mailt! :(
2008. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szia 1. válaszoló. Pedig a gép azt írta ki, hogy elküldte Neked. E-mal címem: judit.gy28@citromail.hu Elküldenéd ide az e-mail címedet, aztán esetleg levelezhetnénk a MÁV-kórházról. Előre is köszi.
2008. ápr. 2. 11:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Írtam! :):):)
2008. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megkaptam és válaszoltam is! :):)
2008. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én kettőt szültem a Máv-ban, és hétfőn volt egy missed ab utáni művi befejezésem :o( Csak csupa-csupa jót tudok mondani!! Most dr. Bálint Koppány műtött, nem fogadott orvosom, de ha összejön a 3., tutira hozzá fogok menni, mert nagyon kedves, és figyelmes!!

A szülőszobai élményeim is csak pozitívak, úgy vajúdhatsz, ahogy akarsz, van alternatív lehetőség is! A szülésznők, és a szülészeten a csecsemősők is mind földre szállt angyalok. Csak rooming-in szobák vannak, 3 ágyas, fürdő wc van szobánként. Én tutira nem szülnék máshol!!

Boldog babavárást! :o)

2008. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszaitokat!

Jó egészséget!

2008. ápr. 2. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!