Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyinek kell lennie a hőnek...

Mennyinek kell lennie a hőnek és hol babásodás esetén?

Figyelt kérdés
pénteken (nem!!) kellene megjönnie, és ma mértem a hőmet ébredéskor. hüvelyben 37 volt, hónaljba pedig 36,2. Melyik a jó? Cicijeim fájnak picit, bő fehér folyásom van. Ja, és viszonyítási alapom nincs, mert eddig nem mértem. Ez volt az első clostis hónapom..
2008. ápr. 2. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha babás vagy akkor a hőd általában 37 vagy a felettinek kell lennie. Hüvelyben mérd mindig reggel! Bár szerintem ha bő fehér folyásod van, akkor nagy a valószínűsége, hogy nem vagy babás és meg fog jönni, bár ezt saját magadnak kell tapasztalni! Szorítok!
2008. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a 37-nek hol kell lennie? Hüvelybe vagy hónaljba? És a folyásnak milyennek kelle akkor lennie ha nem fehérnek? Én úgy tudtam edddig hogy a fehéres folyás az jó!
2008. ápr. 2. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A hőt hüvelyben mérd ugyanabban az időben, mielőtt felkelnél az ágyból és higanyos hőmérővel. A folyásban nem vagyok biztos, hogy milyennek kell lennie, mert még sajna nem voltam terhes, de úgy tudom, ha bő az nem jó, de lehet rosszul tudom! Azért írja meg valaki hogy milyen a folyás ha valaki babás!
2008. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy terhesség esetén a folyás bő, fehér. Menstruáció előtt viszont ismét tojásfehérjés. Próbáld kitapintani, h. a méhed le van-e szállva, ha könnyen elérhető, meg fog jönni, ha fel van húzódva és zárt, akkor reménykedhetsz! Sok sikert!!
2008. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt elég részletesen le van írva minden "tünet"

sok sikert!!

2008. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem most össze jön.
2008. ápr. 3. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!