Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány fokra esik a hőm, illetve...

Hány fokra esik a hőm, illetve mennyinek kell lennie reggel, mikor a legtermékenyebb vagyok?

Figyelt kérdés

Konkrét adat? eredeti hő? És a csökkent?

Mennyi nektek?


2010. máj. 30. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs konkrét adat. senki máshoz nem hasonlíthatod magadat, csak saját magadhoz. ez van. mellesleg meg a hőnek NŐNIE kell, nem esnie. a hőleesés csak előjel, és nem is minden nőnél fordul elő. nálam se volt. [link] a 16. cilkusnaomon estem teherbe.


[link] olvasgasd ezt az oldalt.

2010. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, azt elfelejtettem mondani, hogy jó babásodást!:-)
2010. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mensi alatt 36.4, három napig...azután pedig kb hat hét napon keresztül 36.3, majd leesik 36-ra...ekkor szabadul ki a tüsző ez előtt és után nagyon kell egymást szeretni:))mert általában ezután egy két nappal megrpeded és kiszabadul belőle a petesejt...36 után egy két nap alatt felmegy 36.7-36.9-re ..majd mensi előtt három nappal el kezd csökkenni ismét, így tudom, hogy meg fog jönni.
2010. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!