Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszten a második...

Terhességi teszten a második csík időn túl?

Figyelt kérdés

Csináltam terhességi tesztet ami elsőre negatív lett, viszont később látszott már rajta egy halvány második csík, ami nem tűnt el napok múlva sem.Ez jelenthet babát?

Mikor érdemes újra tesztelni?



2012. jan. 16. 08:42
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még mindig nem jött meg... :) Hazafele veszek tesztet és holnap meglátjuk hogy mi lesz... :)

Amúgy az én tesztem is hasonló mint az a kép, csak nekem kék csíkjaim vannak... :) Majd írj te is hg nálad hg alakult... :) Már alig várom a holnap reggelt... :)

2012. jan. 17. 07:37
 22/43 anonim ***** válasza:

Remélem sikerül neked!Jó pár nap eltelt neked és nem jött meg,ez jó jel:))

Nekem sem jött még meg,de azért nem merek nagyon bizakodni..

megírom én is hogyan alakult.

2012. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Én drukkolok... :)
2012. jan. 17. 08:30
 24/43 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok mindkettőtöknek! :)
2012. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettőtök örülni fog :)

Én vagyok aki feltette a képet a tesztről. Pár hete én is írtam egy ilyen kérdést, most meg olyan hányingerem van egész nap hogy néha már ijesztő. Mégis időn túli volt a teszt :)

2012. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Remélem holnap reggel örömteli hírt közölhetek... :)

Aranyos tőled,hg követed a sorsunka...

2012. jan. 17. 12:27
 27/43 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mindig hogy ilyen kérdéseknek mi a vége, olyan jó látni amikor más is örül :) és persze tudom milyen hónapokig várni egy második vonalra a teszten, a kisfiamra sokat kellett várni. Aztán a kistesó meg rögtön :)
2012. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Naná,hogy jó veletek örülni! :) És valahogy olyan ne add fel érzést tudtok sugározni... :) Ez tök jó! Arról meg ne is beszéljünk,hogy ugye az első pár hétben nem szokás elmondani senkinek,itt meg névtelenül tud az ember újságolni,és osztozni az örömben! :)
2012. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Reményt öntötök az emberbe... :) Nagyon várom a reggelt... :)
2012. jan. 17. 13:13
 30/43 anonim ***** válasza:
Jól van na! :D:D:D:D Reményt adtok! Reménnyel telünk meg! :D:D:D:D Bocsi,közben dolgozom! :D
2012. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!