Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam a 13. napon, a...

Tegnap voltam a 13. napon, a doki hüvelyi uh-val peteérésnek nyomát sem látta. Annyit mondott még, hogy a méhnyálkahártya 7mm. Ez sok vagy kevés? Milyennek kell lennie a ciklus elején, közepén és a végén?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ezzel az endometriummal nincs nagy gond. Akinek túl vékony volt annak 2-4 mm között mozgott. A ciklus elején a méhnyálkahártya vagyis endometrium vastagszik, majd a menstruáció alkalmával lelökődik és így alkot egyfajta körforgást. Én nem találom vékonynak a tiédet, ha meg mégsem lenne elég egy baba beágyazódásához, akkor majd megvastagszik. Fogamzásgátló szedése után fordul elő, hogy elvékonyodik, de a gyógyszer abbahagyása után pár hónappal szépen regenerálódik. A peteérés elmaradása is lehet fogamzásgátló "utóhatása", majd szépen ez is helyreáll, ha magától nem, akkor gyógyszerrel újra lehet indítani :) Szurkolok a babához! Remélem tudtam segíteni :)
2009. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, segítettél, köszi.

Októberben lesz 3 éve, hogy abbahagytam a gyógyszert, és baba még mindig sehol. Ez az első normális dokim. Ha nincs más gond, csak pé-s hiánya meg a hártyavastagság, akkor jön a gyógyszer? Lehet, hogy hamarosan jön a baba?

2009. máj. 26. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy jön :):) Nincsen semmi baj :) Szerintem a hártyavastagsággal nem is fognak kezdeni semmit, megfelel egy babához :)Ez volt az első olyan hónap, hogy észrevették, hogy nincs pé? Mert elképzelhető, hogy csak kimaradt egy hónap. Ez nagyonnagyon sok nőnél előfordul, teljesen normális dolog. Nem kell aggódnod, jönni fog a baba :):) Szurkolok neked :):)
2009. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, most vették észre először, de a régi dokim még hüvelyi uh-t sem csinált. Tartoztam 2 évvel az ördögnek. :))

Köszi a szurkolást is! Igyekszünk!

2009. máj. 26. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Na látod akkor lehet, hogy ez sem gond :):) Drukkolok neked, tiszta szívemből kívánom, hogy baba legyen :):)
2009. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg. Engem stimulálnak, és csak minden 2. nap látni a tüszőimet, annyira bújkálnak. 2 napja a doki vagy 5 percen keresztül nézte, hogy hol van tüsző.
2009. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!