Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba vagy csak valami...

Lehet baba vagy csak valami más miatt vannak ezek az érzések?

Figyelt kérdés
Nem volt pete érésem és kaptam gyógyszert! Azt be is szedtem és most miután együtt voltunk a kedvesemmel a megfelelő időben(úgy gondolom)hányingerem van szédülök és ég a gyomrom ami eddig soha! nem tudom mit tegyek még nem kell megjönnie de egy kicsit szúr meg olyan mintha görcsölne a hasam!
2008. ápr. 1. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idő telt el az együttlét óta, de ha nem sok,csak egy-két nap még ilyen tüneteket nem érezhetsz,szval valami más oka lehet,ettől még reméljük összejött,mikor kellene megjönnie?
2008. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
holnap kellene megjönni
2008. ápr. 1. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok,akkor viszont bármi lehet:-))))))nagyon szorítok,én ilyenkor már teszteltem,Gabriellel,nem reggeli vizeletből,ha nem félsz a csalódástól próbáld ki,ha nem akarsz feleslegesen tesztelni, várj egy hetet,sok sikert,szorítok!
2008. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. ápr. 1. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem holnapután tesztelj, a mensi elmaradása után egy nappal. Nekem akkor már szép erősen látszott a + csík.

Sok szerencsét!

2008. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy baba.
2008. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!