Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utólsó menzstriáció jan....

Az utólsó menzstriáció jan. 3-án volt. Most ez a 47. nap. ennyit még sosem késett. De a menzis érzések még néha előjönnek. És a mellbimbóim is érzékenyek. Már pár hónapja nem védekezünk. Ez lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. febr. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mire vársz????Szerintem már tesztelhetnél,mondjuk holnap!Elötte tabit szedtél?Mert az legalább 3hónap mig kiürül a szervezetedböl.
2008. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Lehet bizony baba!

Nekem kb.a 8.hetig megvolt a mindjart megjon erzes,es a mellem is nagyon fajt.

Csinalj tesztet holnap,es akkor mar tuti kiderul.

11 hetes kismama

2008. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én még sosem szedtem tabit.de mikor cisztám volt 42. napra jött meg a menzim.
2008. febr. 17. 20:58
 4/5 Tamás73 ***** válasza:
Akkor terhes vagy.
2008. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, tesztelj mindenfelekeppen!!!! Nalam ugyanez a helyzet nekem is pont jan 3-an volt meg. Sajnos nekem az elso ket teszt nega lett, de meg mindig hasonlo tuneteim vannak. Ugyhogy remenykedem es jovo het orvos. Remelem neked elsore pozitiv lesz!!!!! Sok sikert!!!!!
2008. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!