Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az hogy az ovuláció...

Hogy lehet az hogy az ovulációs mikroszkóp egyik nap páfrányos, másik nap egyáltalán nem aztán a következő nap megint az?

Figyelt kérdés
Ez hogy lehet?Ennyire megbízhatatlan lenne,vagy az én hormonjaimmal van valami probléma?Egyáltalán teljesen párfáronysnak kellene lennie?Mert nekem csak egy-két folt van benne?Előre is köszi!
2008. ápr. 1. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
a mikroszkop nem megbizhato. inkább hőmérőzzél vagy ovutesztet vegyél
2008. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim szerint megbízható!Ez attól is függ mennyire vagy benne gyakorlott!Nekem a nyállal való kimutatás jött be!és ügyelj mindig arra hogy erős fénynél nézz bele és nyomd össze középen ja és nem kell olyan borzasztó sok nyál rá!Remélem tudtam segíteni!
2008. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, nekem is pont ugyenez van. Szombaton volt páfrány, vas. nem, hétfőn volt, ma megint nincs :((( Gőzöm sincs, hogy mi ez, ilyen még sose volt, eddig mindig úgy működött, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Az LH teszt a legmegbízhatóbb, szerintem, próbáld ki, én is egyre kevésbé hiszek ebben a mikroszkópban...

2008. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat.sőtt tegnap a 34.napomon megint páfrányos volt!meg még ma is akkora páfrány van benne amekkora még nem is volt.Ez mitől lehet?
2008. ápr. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!